Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si dokladne odlicit plet?

Príspevok v téme: ako si dokladne odlicit plet?
jankaaaaaaaaa

na odlicovanie pleti pouzivam umyvacie gely, napr. od garnier, alebo clean and clear. mam pocit cistej pleti potom, no ked si vycistim plet este pletovou vodou tak tampon je stale hnedy od make upu. az na treti krat je cisty. a to nepouzivam vobec vela make upu. problem je ten, ze nechcem za kazdym pouzivat agresivnu cistiacu vodu s alkoholom, kedze mi to drazdi a hlavne vysusuje plet.
viete nieco poradit?

suns

ved ok, rozumiem, uz sa to tu omiela asi 1000x, takze je to dost mozne, ze preto ho mas spinavy..cize to nie je make up, ale maz, ktory by na pleti MAL zostat, ako ochranna vrstva..

suns

inak jankaaaaaa, ja som si tiez hovorila, ze ked v puberte som zvykla pouzivat tieto vody, tak som mala tampon hnedy, a vtedy som make up nepouzivala :D az na 2x bol cisty, niekedy ani to nie dokladne..
takze nieco na tej teorii bude, mozno fakt ten alkohol ide prilis hlboko do porov a vysusuje ich.. nie cisti, ale prilis vysusuje.. hmm

tinkuska

a kedze mam zmiesanu plet tak pletovu vodu s alkoholom pouzivam na mastne casti pleti a suche (lica a okolie očí) ocistujem pletovym mliekom..

tinkuska

Ja používam kozmetiku Medi (niekedy sa volala Dr.HOJ) tiez som pouzivala drahe znacky ako Eucerin, Bioderma a pod..ale nikdy mi nic nepomohlo, mam zmiesanu, problematicku plet. Takze som zacala chodiť ku kozmetičke, ktorá mi túto kozmetiku poradila, a lepsie som urobit nemohla. Kozmetika Medi má vela pripravkov, ci uz pletove vody na rozne druhy pleti, krémy, masky a pod..Ja používam pleťovu vodu pre problematicku plet, s vytazkami z mrtveho mora (stojí 2,85e) a mám denný krém na zmiesanu pleť (ten stál asi 2,30e) a masku teda krémik na vklepávanie z vytazkami z mrtveho mora (2,60e).. plus rada od kozmetičky: pletovy peeling: navlhčiť tvár a sodou bikarbonou si kruzit po pleti a umyt. Potom pletová maska na vas typ pleti.
Ja som spokojna a velmi mi táto kozmetika pomáha a plus vela usetrím :)

jankaaaaaaaaa

boze zeny, ja niesom vcerajsia a viem co robi s pletou alkoholova pletova vodu. uz som to tu aj asi 1000x pisala ze taku vodu nepouzivam casto prave preto, ze ...

simka111

alkoholová pleťová voda pleť veľmi vysuší, hlavne teraz v zime, skus radšej to pleťové mlieko :D
Ja som tiež nevedela, čo mám používať na odličenie pleti, mala som obrsky Balea na problematickú pleť, ale dosť mi vysušovali pleť :( tak som došla ku mlieku :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako si dokladne odlicit plet? - Fórum - ZDRAVIE.sk