Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3D mihalnice

Príspevok v téme: 3D mihalnice
mihalnicka

Ahojte, prednedavnom som si zistovala kolkostoji metoda predlzovania mihalnic na internete boli rozne sumy od 30 do 120 eur. Uplne nepochopitelne su pre mna tieto brutalne velke rozdiely v cene. sko moze jedensalon ponukat za 100 a druhy za 30? To chce niekto jednym urobenim mihalnic zaplatit cely najom za mesiac? no tak ma napadlo ci neviete o niekom v okoli Pezinka Modry Trnavy pripadne Bratislavy? za rozumnmu cenu, kedze viem ze sa robia aj za 30..

Luuu

Dobry kočky,takže uvedenie do obrazu z mojej strany ako 3D stylistu: ide o to že materiál s ktorym sa pracuje može byť činsky a nemusí byť overeny a certifikovany,to je ta lacnešia varianta , ďalšia vec je že za pár korún vám mihalničky nikto neurobí kvalitne a nahusto :),takže si treba zvážiť ku komu pojdete, hlavne si zistiť niake reakcie zákazníčok, či maju riasy nalepené správne,či nepadaju po dvoch dňoch a podobne zlou aplikaciou vám možu 3D mihalnice zničiť a vytrhať svoje,možete mať opuchnuté oči, no vela kočiek si myslí že pri aplikácii je to normálne..ale nie je!!!

ITat&t

mozno je to tym ze su typy mihalnic co sa daju predlzovat a take so sa nedaju. tie ti proste kozmeticka za dole a nanovo ti ich nalepi jednu po druhej. tie co sa daju predlzit stoja podstatne viac. ja som si dala predlzit tou lacnejsou metodou co sa nedaju doplnat na INTER BEAUTY a nebola som spokojna lebo mi povedali ze mi vydrzia 3 tyzdne no uz na 4 den boli podstane redsie. uplny ojeb, toje dost podstatny rozdiel. a este mi to znicilo a preriedilo moje vlastne mihalnice. islo ma porazit! vyzera to krasne, prirodzene ale vytrhalo mi to moje mihalnice, co som bola sama na seba nasrata ze som si to dala urobit a este za to aj zaplatila.

kairir

mihalnicka :D uplne suhlasim s delphiou! dala som si spravit semipermanentne riasy za 33 eur a predtym za 89 eur (co bola akcia zo 120) a rozdiel bol obrovsky! Nemozes ocakavat rovnaku kvalitu...kvalitnu material ma samozrejme svoju cenu, teraz to uz viem a v zivote by som uz svojim riasam neublizovala lacnymi bludmi.

A ta veticka so 100 eurovym najmom aj mna velmi pobavila :D

delphia

vsak ak vies, ze sa robia aj za 30, tak potom zaroven musis aj vediet, kde tu cenu ponukaju....

ja osobne som este cenu 30 eur za aplikaciu 3D mihalnic nevidela. viem o 80 a viac.

vies mihalnicka, aplikovat tieto mihalnice sa treba v prvom rade naucit. cena kurzu je aj 10 az 15 tisic v byvalej mene. k tomu ak priratas cenu za material (tiez nie je najlacnejsi), do ceny sa zaratava aj cas trvania vykonu- niekedy hodina aj viac, tak uznaj, ze za par eur to nemozes ocakavat. a ze su velke rozdiely v cene? no a? kazdy salon si robi svoju cenovu politiku. a ako pises- aj naklady za najom sa premietaju do ceny.a ak si myslis, ze najom je nejakych ubohych 100E na mesiac, tak sa velmi mylis.

ked si kozmeticka da patricne zaplatit za svoju pracu- je to snad hriech? ty pracujes v zamestnani snad za nejakych par drobnych? co je na tom, ak poskytovatel sluzieb si da zaplatit za svoje profesionalne sluzby? ak viem, ze som v niecom dobra a robim to kvalitne, tak preco sa mam bat zapytat si za to urcitu cenu? je to hriech, dat si dobre zaplatit za svoju profesionalitu? vsak koniec koncov ide len o ponuknutu sluzbu. ty ju vyuzit mozes ale samozrejme aj nemusis. je to len tvoje slobodne rozhodnutie, takze nerozumiem tvojmu rozhorceniu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

3D mihalnice - Fórum - ZDRAVIE.sk