Dôverujete?

Príspevok v téme: Dôverujete?
teenage

Moja otazka znie ci skutocne doverujete svojmu partnerovi, ci by ste za nho dali ruku do ohna, nielen co sa tyka napriklad nevery ale aj toho ze v spolocnosti kamaratov ci inych ludi o vas nehovori inak ako pred vami, ci sa celkove nechova inak ked nie je s vami, ako to vobec poznat ci ste vo vztahu s dobrou hereckou/hercom alebo fakt fungujucom partnerstve? dovod mojej otazky je ten ze som kadeco pozistoval o mojej priatelke a som z toho pomerne paf, a to nie som naivny, je to podla vas normalne ak maju partneri medzi sebou tajomstva alebo si taja neveru ci ine veci? pocul som aj nazory ze vztah so 100% doverou je nuda ked dvaja vsetko o sebe vedia, zaujima ma vas nazor vdaka

lost

no ale ja nepijem prave preto, lebo nechcem stratit svoju "vladu" nad svojim vedomim/spravanim :)
za 1. v tom nevidim absolutne ziadny dovod (to uz fakt uprednostnim obzerstvo a rezne :D )
za 2. nechcem zabudnut kto som kde som :D

bingham

problem je v tom ze ty nepijes...a nevies ako to chodi...ano je bezne ze sa niekto tak natrieska...ze ho kamarati beru k sebe domov...to je normalna situacia...nic vynimocne..a hlavne baby tak chodia domov s kamaratmi :)

lost

cize zaspim, a potom ma niekto prenesie a "znasilni" alebo proste len sa zobudim niekde v posteli a nebudem vediet co sa stalo?
tak si to myslel?

bingham

lost...tak vacsinou ludia chodia pit so svojimi pravnikmi :DD

a aky liter prasku ???...na to aby si zaspal staci malinko...a potom uz mas po dovere :)

darmo lost...zivot neoseries :D

lost

bingham

sice zatial som nepil, ale v pritomnosti mojho pravnika by som to skusil ;) a uvidime..

seriozne, to by sy sa sakra musel snazit, alebo tam naliat liter toho prasku, ak by si chcel ma ovladnut :D

horsie su dlhodobe psychologicke ovladania/hry z obrovskej skupiny ludi.. tam je potom uz relativne, ci som sa nechal ovladnut, alebo nie :)

bingham

lost...nie nemas a nemas pravdu :D...ty sa mozes ovladat na 100%(aj ked tomu vobec neverim)...ale aj keby ano...tak samotny zivot ty neriadis...uz len preto nemozes tvrdit ze vies 100% ovladat svoje ciny a svoj zivot(jedine ze si pan stvoritel...co pchybujem :D)

staci ked budes niekde vonku...a dam ti nieco do pitia...a rano sa zobudis vedla cudzej zeny....a kde je teraz ta tvoja 100% dovera ???? ako to vysvetlis svojej milujucej priatelke ????? :))

takze este raz...ty nemozes tvrdit nieco...co sam nemozes ovplyvnit :)

lost

bingham, ale ano, vacsinou som naivny, ale co uz .. ako to vypnut? :D zit vo vacsnom strachu sa mi nechce, a je vobec nieco mdzitym ?

lost

bingham

zivot cloveka je prilis kratky na to, aby som nemohol tvrdit, ze sa neovladam na 100% :)
je to sice nejednoduche, ale urcite mozne ;)
konkretne myslim podvedenie partnerky
- ja nie som lacny tovar, co zapichne do kadeakej superkrasky..
proste nie :) a obzvlast nie, ked by som mal vernu partnerku :P :D (hehe to slovo vernu - to je uz daleko viac relativnejsie)
tak isto ako sa na 100% nikdy nezabijem sam seba (aj ked budem trpiet na opustenom ostrove, na pusti sa varit) nie.. budem bojovat do absolutneho konca a kludne skapem v bolestaich, ak mam sancu prezit, sam to NIKDY neukoncim, bodka :D na 100% ..
(je rozdiel ista smrtelna choroba a stratenie sa v divocine, kde clovek nema istotu ze pre neho pridu, ale mozu - pri smrtelnej chorobe by som isiel na injekcu do svajciarska, lebo choroba = ista smrt)
a tak isto ako nikdy nezacnem fajcit ci uz cigarety, alebo klobasy v base.. jednoducho nie :)

neviem preco si myslis, ze je to nie na 100%
ano - defacto je to na 99,9999% lebo samotny vesmir je relativny a v nom neexistuje 100% :D

bingham

haha :DD lost...ty si bud tak strasne naivny...alebo sa nechapeme :)...lebo nikto na 100% nemoze kontrolovat svoj zivot ani svoje ciny(ty si mozes byt isty sam sebou..ze sa zachovas tak ako si myslis...ale okolnosti ta mozu prinutit urobit to uplne inak)...zacni sa viac realne pozerat na zivot(nemyslim tvoj svet...ale tam kde sme vsetci :D)...(pozri sa co sa deje okolo teba - myslim ludi)...mas nasadene klapky na ociach...(aby sa ti to nevypomstilo) :)