Dôverujete?

Príspevok v téme: Dôverujete?
teenage

Moja otazka znie ci skutocne doverujete svojmu partnerovi, ci by ste za nho dali ruku do ohna, nielen co sa tyka napriklad nevery ale aj toho ze v spolocnosti kamaratov ci inych ludi o vas nehovori inak ako pred vami, ci sa celkove nechova inak ked nie je s vami, ako to vobec poznat ci ste vo vztahu s dobrou hereckou/hercom alebo fakt fungujucom partnerstve? dovod mojej otazky je ten ze som kadeco pozistoval o mojej priatelke a som z toho pomerne paf, a to nie som naivny, je to podla vas normalne ak maju partneri medzi sebou tajomstva alebo si taja neveru ci ine veci? pocul som aj nazory ze vztah so 100% doverou je nuda ked dvaja vsetko o sebe vedia, zaujima ma vas nazor vdaka

vitaminwater

nie, nedoverujem... a nikdy ani nebudem nikomu doverovat... lebo pri tomto priatelovi som si naozaj myslela, ze mu mozem verit a teraz sa citim ako naivna hlupana, totalne ponizena... takze nikdy!

lienocka2

Verím, ale ruku do ohňa by som nedala za nikoho. Podľa mňa nech je vzťah akýkoľvek, nikdy sa nedá partnerovi a ani partnerke veriť na 100 percent. Istá si byť nemôžeš pri nikom. Takže síce svojmu partnerovi verím, ale to neznamená, že sa to o pár rokov nemôže zmeniť

marry666

ja som tiez prednedavnom zistila o partnerovi nejake veci, o ktorych mi nepovedal..asi aby ma zbytocne nestresoval..kdovie..vravi sa,ze za kazdou lzou treba hladat dovod, preco to ten clovek urobil..snazim sa to takto brat. ale snazim sa mu doverovat nadalej i napriek tomu..snazim. to je to spravne slovo.

nuž

ked sme boli spolu prvýkrát výhradne som mu dôverovala, ale on mne nie, stále do mňa vyrýval, mal všelijaké poznámky, hádal sa to mnou kvôli vymysleným veciam. to ma dohnalo k rozchodu. našla som si iného ale po určitej dobe som sa vrátila späť. teraz mi dôveruje viac, hoci nie úplne, ale aspoň mi to nedáva najavo.

Magy

OlívaOlivka - v beznom zivote sa venujem inym veciam a kedze som napisal, ze je mojim konickom skoro tri dekady, tazko by som to mohol ist este studovat a stavat na tom profesionalnu karieru ;)

alenka_maxova

tak isto 100% suhlasim s Magym. Je to vsetko velmi individualne. Ide skutocne len o to, na com sa dohodnu dvaja ludia a ci su schopni to aj plnit. Napriklad v mojom terajsom vztahu si nemozem stazovat, lebo bola ista dohoda s partnerom a obaja ju bez problemov dodrziavame. Kdezto v minulom vztahu som presne s tou istou vecou mala strasny problem. :)

gater

Čím viac poznáš človeka , tým mu viac môžeš dôverovať . A keď niekoho miluješ tak mu aj dôveruješ . Láska je dôvera. No dôverovať môžeš komu chceš a aj ruku do ohňa môžeš dať len či to nebude hlúposť :)

OlívaOlivka

Magy tiež sa psychologii venujem, takže mi bolo hneď jasné podľa tvojich slov, že aspoň koníčkom byť musí. Psychológia je neuveriteľne krásna veda.
Aj si ju študoval? alebo sa náhodou nechystáš?

Magy

OlívaOlivka - oficialne nie som. Ale je to moj konicek uz viac ako stvrtstorocie a, dovolim sa pochvalit, byvaly spoluziak zo zakladnej je dnes diplomovany lekar a sam povedal po jednom dlhsom rozhovore so mnou, ze by zo mna bol vynikajuci psycholog. Lepsi nez on sam, kedze sa venuje detskej psychologii. Bude velmi trufale napisat, ze si obcas ku mne zajde pre radu? ;)