Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

muži a CG-čka

delphia

teraz neide o to, ci je vercajg v teple, lebo vercajgu prospieva viac zima, nez teplo (samozrejme ze nie az mraz :D), ale ovela dolezitejsie je, ze sa organizmus ovela lahsie podchladi a nehovoriac o tom, ako lahko moze prechladnut mocovy mechura oblicky. teple spodky je obycajny kus odevu a v sibirskej zime otalat, ci ich natiahnut?!
...vsak samozrejme kazdy nesie si sam zodpovednost za svoje zdravie a zivot...

system

hanba to urcite nieje, ale nenosim to, necitim sa v tom pohodlne, no vcera som bol v meste a skoro mi odmrzli nohy aj trocha vyssie, takze najblizsie ked sa vyberiem niekde isto si ich dam :D pohodlnost nepohodlnost vercajg v teple je vercajg v teple :D

Ontário

Ako nechápem, čo je na tom hanby. Celú zimu nosím spodky, keď niekam idem. Aj do roboty, na šatni sa normálne pred ostatnými prezliekam, nikomu sa to nezdá divne, lebo spodky nosia aj ostatní. V ZIME BEZ SPODKOV ANI NA KROK!

doubledog

nechapem, co tym myslis, CGcka
jasne, ze ked idem von na dlhsie, dam si druhu vrstvu pod gate, su to take termospodky. ved je kosa jak svina.
ked idem len do prace, tak samozrejme nie, ved tu chvilu, co som vonku, zvladnem.

??!!??

to sú spoďáre hej?
to myslíte?
ak hej povedz mu preboha živéo šak to pod nohavicami nikto nevidí a on "ho " bude mať vteple...apoň sa nescvrkne...

bingham

myslim ze to musi byt maximalne neprijemne...jedine ze niekto pracuje cely den vonku...napr...na stavbe...to je samozrejme ine

karkulkaa

aj môj priateľ ich nosí..vyzerá v nich ako baleťák, ale veď po nohavicami ich nikto nevidí a zdravie je na prvom mieste

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.