Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazky na wrecka

wreck

nooo, po tej prvej teme, o bohu, som tak nejak dufal, ze to bude intelektualne aspon o kusocek narocnejsie. takto ma to prilis nebavi. :)

J111

Presne si to myslim aj ja:D Na fun sa tesim aj ja:D Co by som take dal? Napr. ako zistim, ze som si len prdol a ze som sa nie aj posral:D Posledne som sa posral. Co s tym? Mam vyhladat odbornu pomoc? Napr. problemy s prdenim kto akoze riesi?

wreck

aha, tak nie. solidna tema.

ja k tomu len kratko. musis vediet sam. ja uverit nedokazem, pretoze fungovanie sveta podla mna nezodpoveda niekomu, kto je definovany ako vsemocny, vsadepritomny, nekonecne milujuci, atd.

wreck

ja som este nikdy nemal fan club (a dufam ze ten tvoj funclub je len preklep), takze neviem co ma caka, ale sak skusit sa to moze.

pytaj sa... ako ta tu poznam, to zas bude nejaka sasovina riadna. :))

J111

Mna trapi taka otazka, ci mam alebo nemam verit v Boha. V podstate na to kaslem, ale nejak mi to stale neda, nechapem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazky na wrecka - Fórum - ZDRAVIE.sk