Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobý kašel

Príspevok v téme: Dlhodobý kašel
Ericece

Moja dcérka má problémy s kašlom už 4 mesiace. Začalo to 1-dňovou horúčkou a o týždeň na to začal kašel. Už sme vyskúšali všelikaké lieky, brala aj ANT. Raz je to lepšie raz horšie. Kašel je hlienový. Už sme boli aj na alergologii - výsledky negatívne - nie je alergická na nič z bežných alergii, na ktore robia testy. Príznaky zhoršenia: červené pod očkami, drobný výsyp na tvaričke, suche pery. Brala aj Bronchovaxon na 3 mesiace. Dávam aj probiotiká Dophilus.

iliadda

Ericece, pises, ze dcerka ma dlhodoby kasel a ze je hlienovity, nemoze to suvisiet aj so zlozenim stravy? Konzumuje vela mliecnych vyrobkov? Vyskusaj ich obmedzit a na zmiernenie a vykasliavanie hlienu skuste hedelix. Ziadne antibiotika pre zmenu, kedze si pisala, ze ich uz tvoja mala brala. Urcite by som skusila este vysetrenia, ved takto predsa trpiet mala nemoze. Vytery, krv. Mozno ma nejaku bakteriu v nosteku alebo alergia na nieco. Drzim palce, nech sa malickej co najskor ulavi.

Milky

Ericece
Mna pocuvala veterinarka a povedala, ze dychanie je ciste, ale aj tam ma posle plucnej. Ta okamzite na roentgen, krv - v krvi zapalove markery lamali rekordy a na fotke bola tretina pluc zasiahnuta. Vysledok bol mesiac v posteli, so zapalom pluc. Pred 2 dnami som to ukoncil, takze mam to v cerstvej pamati..

Ericece

Na plucnom sme neboli, lebo keď ju počúvala naša doktorka, krčná aj alergologička povedali, že ma dýchanie čisté. Ja si myslím, že je problém v nošteku. Robili jej aj výtery, krvné testy a nič nezistili. Pediatrička jej pred týždňom dala kvapky do nosa Uniflox(čo je písané, že je do uší a očí), ale ani tie nezabrali - teda nezabili tie bakterie.

RNG

Nakazy, ktore su casto v prinosnych dutinach sa ram moizu zdrzovat mesiace, dokonca roky. Ustne brane lieky ani antimikrobialne potravinove doplnky ich obvykle neznicia, treba na to kvapky, napr koloidna strieborna voda alebo roztok citricidalu/GSE, ktory ma ovela sirsi zaber na mikroby, nez bezne atb.

kolko

ja kaslem 2 mesiace,lekarka mi robila odbery vsetko bolo OK,no nakoniec mi dala antibiotika a kasel ustava viditelne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobý kašel - Fórum - ZDRAVIE.sk