Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lístok na vlak BA-Viedeň

slnečnicaa

Ano, spiatočný znamená jedna cesta tam (Ba-Wien) a jedna cesta naspať (Wien-Ba). Ak máš polovičný, študentský, tak by sa ti oplatilo kúpiť napr. ten Zvolen-Devínska Nová Ves (najbližšia slovenská stanica k štátnej hranici, aby si čo najdalej mohla využiť polovičný lístok) a potom Devínska N.Ves-Wien.
Pochopila? Snažila som sa to polopatisticky napísať, dúfam, že som ťa nezmagorila:-)
Jaj, a ešte, ten spiatočný ti platí 16 dní. To znamená, že ak by si šla 1.3., tak ti bude platiť do 16.3, do 16.3 sa môžeš vrátiť naspať, 17teho by už bol neplatný. Neznamená to však, že sa možeš vrátiť LEN 16teho:-), ale aj v ten deň, či nasledujúci, jednoducho v čase platnosti toho lístka.

M 25

dík, si zlatá :))

no len troošku nechápem, ako je to s tým spiatočným.. to je vlastne lístok tam aj naspať, alebo ozaj len spiatočný? ...

lebo mám aj polovičný..takže ked mi to rozdelí napríklad Zvolen-Ba- môj polovičný a potom Ba - Wieden normálny.. a potom vlastne to isté aj naspať, alebo ako? kruci :D
takže sa to dá, to som rada, že nemusím v Ba si kupovať lístok ...ale už ho budem mať...

slnečnicaa

www.slovakrail.sk

tu je ten cenník
sú tam vypísané miesta, odkiaľ sa dá kúpiť ten lacnejší (spiatočný lístok), ak tam tvoje miesto nieje, tak požiadaj pokladníčku, nech ti ho rozdelí, napr.: bývaš v Púchove, tak ti dá Púchov-Ba klasický vnútroštátny lístok, Ba-Wien už medzinárodný.
Ona by ti to sama mala navrhnúť, najlacnejšiu kombináciu, ale tak nikdy nevieš:-)
a kľudne sa pýtaj, keď som začínala cestovať, tiež som sa pýtala:-)

M 25

no ja idem od nás z mesta s prestupom v Ba ... o 17.46 tým čo ide do viedne..

chcem sa spýtať, lístok sa dá kúpiť aj tu u nás na stanici, alebo až v Ba?
hádam to stihnem, ešte aj lístok kupovať...

lost

ak nestihnes z hlavnej, mozno pojde z petrzalky.. tam chodi tusim kazde 2 hodiny..

cp.atlas.sk

tam napis Bratislava a Vieden a vyhodi vysledky..

v tej "spicke" (rano naobed) ide kazdu hodinu aj odtial aj odtial..

slnečnicaa

Najlacnejší je spiatočný, platí 16 dní, neviem úplne presne koľko stojí, pred tým ako menili cenníky stál 11€, môžeš si k nemu kúpiť aj mhd vo wien, ten je o kúsok drahši. Ceny by mali byt uvedené na stránke slovakrail.sk. Nástupištia sa menia, nikdy nestojí na tom istom. Ked vojdeš do vestibulu je tam taká digitálna tabuľa, najprv je napísaný čas odchodu, potom cieľová stanica, číslo nástupišta a prípadne meškanie. Prípadne počúvaj staničný rozhlas. 10 minút na prestup je ok, ak nestihneš, za hodinu ide ďalší

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lístok na vlak BA-Viedeň - Fórum - ZDRAVIE.sk