Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ziadanka na RTG v inom meste

Príspevok v téme: ziadanka na RTG v inom meste
ziadanka

prosim vas ako to je, ked lekar vypise ziadanku na RTG(lekar je z BA) pre imobilneho pacienta z dediny vzialenej vyse 200 km... moze ist tento pacient na RTG do rajonnej okresnej nemocnice? budu tu ziadanku od lekara z BA akceptovat? su povinni jej ten RTG snimok urobit ci mozu odmietnut a preco? alebo od koho to zalezi?
dakujem pekne za ODPOVED

ziadanka

... zabudla som napisat ze nemocnica je n.o teda za nazvom to ma uvedene, ci teda nemoze mat nejake ine "pravidla" mi napadlo

ziadanka

dakujem, vyskusame teda ;-)
nemoze to teda zalezat od nejakych "internych" predpisov a dohod nemocnice?(ze napr.akceptuju ziadanky len od lekarov u nich zamestnanych,lebo udajne v DFN v BA to tak funguje. ale v BA sa da ist kamkolvek inam urobit RTG snimok. tam zial nie a navyse treba poziadat o prevoz sanitkou...)
je to totiz jedina nemocnica pre cely okres a len tam robia RTG, nikde inde v okrese :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.