Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samoopalovaaak prosim POMOC lebo ma porazi uz asi !! :-/ :(

Príspevok v téme: Samoopalovaaak prosim POMOC lebo ma porazi uz asi !! :-/ :(
akcul

caute :) mohli by ste mi poradit nejaky samoopalovak do 10 eur co nesmrdi a nerobi flaky?
uz sa idem zblaznit z tych vsetkych produktov..
vyskusala som Johnsons holiday skin ten bol dobry ale uz ho stiahli z trhu len by som chcela hnedsi od neho
potom som vyskusala SUNDANCE gel strasne smrdel a farbil oblecenie :-/ ale bola som super hneda :(
a od Dermacolu self tanning lotion v hnedej tube..ten bol super hnedy len trosku zapachal ale to by tak moc nevadilo len ako sa mi teraz zmyva tak som strasne flakata :-/

..prosim poradte aby som bola co najtmavsia :) dakujem

Diana255

Všetky samoopalovycie kremy robia flaky a farbia oblečenie. ja som mala neviem už čo to bola za značku a pisalo sa že nerobi flaky, tak fajn dala som si biele kraťase a večer ma skoro drblo, flaky na bielych kraťasoch zvnutra :-(.
Fľaky na koži sa robia zo všetkych mne hlavne na kolenach a to som už tiež mala všelijake značky.
Ja nedam dopustiť na solarko vždy ked tam chcem isť tak týžden pred uživam betakaroten a som hneda ako od mora, vyliečilo mi to akne a vymizli mi jazvyčky po akne na tvari, pleciach a dekolte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samoopalovaaak prosim POMOC lebo ma porazi uz asi !! :-/ :( - Fórum - ZDRAVIE.sk