CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

Izabelka_MT

Zaran ja som si kúpila v 101 drogérii lak na vlasy Aveflor žihľavový ...som si vravela že a čo určite to nebude také chemické ....možno ani nie, ale nič moc no...bohvie ako to nedrží ...a mne smrdí ten lak :)

Zaran

Dobrý deň.
Okrem toho,že chcem aby mi vlasy rástli najrýchlejšie si ich aj stále lakujem lebo ak si ich nenalakujem,rozpustené vyzerajú desne a každe ráno sa babrať s tým, ako ich dám do gumičky už nevládzem.Používam lak od Wella pre zväčšenie objemu ale obsahuje veľmi veľa chémie čo vlasom neprospieva a zaťažuje ich.Jednoducho potrebovala by som nejaky "prírodný" lak na vlasy,ktorý vlasy veľmi nezaťaží a zároveň dobre udrží objem.Vedeli by ste mi niečo poradiť ak vôbec nejaký taký existuje.Ďakujem.

Izabelka_MT

ked máš deň leva treba sa ostrihať ...čo viac chceš o tom ?? ak chceš vedieť viacej aj o iných dní čo je vtedy vhodné urobiť tak si daj uja googla ..

Izabelka_MT

omg daj si tú stránky a klikni na lunárny kalendár a tam ti ukazuje celý mesiac a tie dni ktoré sú na to čo potrebuješ .....www.magazinluna.sk tam nepotrebuješ asbolutne nič platiť

:(

Kukulienka díky, no asi si to musím celé prečítať, lebo som na tom kalendári, no neviem kde mi to ukáže kedy a čo mám robiť.Keď si dám vhodné, nevhodné tak mi vypíše, že je to len pre predplatiteľov.

kukulienka63

teraz som na kalednár mrkla, veď je to prehľadne na celý mesiac napísané, kedy je mesiac v akom znamení, ak chceš viac informácií na ten deň, tak som zistila, že je potrebné si to predplatiť, ale veď to Ti nie je treba, informácie sú i tak voľne prístupné na dva dni dopredu. Ja som sa naučila, že keď je mesiac v LEVOVI - strihám vlasy, rýchlo rastú a zhustnú, ak je v PANNE - farbím si vlasy, farba lepšie a dlho drží a taktiež strih vlasov

kukulienka63

ten kalendár je zadarmo!
tak podrobne zas nepotrebuješ vedieť čo a ako, stačí tam mrknúť každý deň a budeš vedieť čo a ako, jasné, asi na viac dní dopredu treba platiť, nikdy som to ja viac neštudovala, mne stačila informácia na ten deň, ktorý svietil naružovo :-)