Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:-DAhojte čo sa vám dievčence páči na mužoch ? akí muži sa vám najviacej páčia ?

a_man

A teraz aby sme nediskriminovali druhe pohlavie, pridame aj cosi k idealnej zene:
Takze 90-60-90, pekna ritka, fajne kozy, ma rada sex, vela sexu, rada robi aj anal, necha si zasunut az hlboko do hrdla, je to v spolocnosti pre muza reprezentativny kus ako napriklad drahe auto alebo hodinky, nepinda, nekeca sprostosti, nerobi si naroky na veci ktore jej nepatria, vysava, vari, perie, je stale fest sexy aj po dvoch porodoch, je vzdy verna, nosi na povel pivo z chladnicky a nevadi jej ked nosim dva dni to iste spodne pradlo a ponozky

Jonathan

Normalna zena co sa nemusi hrat na niekoho ineho, prirodzena a empaticka, inteligentna, aby som sa s nou mal o com rozpravat hihi, a hlavne aby neklamala, fuj loz neznasam.

watermelon

normalny chlap co sa nemusi hrat na niekoho ineho, prirodzeny a empaticky, inteligentny, aby som sa s nim mala o com rozpravat hehe, a hlavne aby neklamal, fuj loz neznasam...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

:-DAhojte čo sa vám dievčence páči na mužoch ? akí muži sa vám najviacej páčia ? - Fórum - ZDRAVIE.sk