:-DAhojte čo sa vám dievčence páči na mužoch ? akí muži sa vám najviacej páčia ?

mimula

osobnost...hrdy, tvrdy,pevny,zasadovy,sikovny v tom co robi, ten co vie co chce a ide si za tym, a vie aj ako zapezpecit seba a druhych, na kom mu zalezi, ale aj nezny, laskavy, taky ktory vie pochopit, no vie povedat svoj nazor a stat si za nom, charizmaticky...

taky, s ktorym dokazem vies diskusie o hocicom, aj ked nazory nebudu totozne s mojimi, ten ktory sa vie spravne hadat :D a stat si za svojim, pricom berie aj moje nazory..musi ma doplnat a ja jeho. Opacny nazor na danu vec...to pritahuje, nekto skym mozem diskutovat, vymienat nazor, a zaroven ho milovat za to aky je...

co sa tyka fyzickej stranky:...pevny chlapina...

Maoam

zriedkakedy suhlasim s beskydom, ale trafil to, takychto zien je väcsina, cest vynimkam, ktore ale tiez spomenul

tpch: moj 'typ', ktory dufam, ze raz bude v mojom zivote mat svoje miesto, velmi zodpoveda tvojmu typu, ktory mas doma, podla toho, co pises, tak drz mi palce...lebo viem, ze si takeho zasluzim a on mna :-)

Jonathan

Tak mne čo je to prvotné čo sa mi páči na ženách je umožňujúc si s ňou viesť absolútne otvorenú a úprimnú komunikáciu z oboch strán rovnako .

peta111

...co sa tyka cisto len vyzoru, to sa neda napisat, kazdy je iny a jedno, ci je to tmavovlasy krpaty alebo vysoky blondiak s modrymi ocami...mna uz zaujali hociake typy, tak nebudem pisat zvasty, co preferujem, lebo to je vzdy take trapne a zavisi to od konkretneho "objektu"... kazdy ma v sebe nieco ine... ak zostavame len pri tom vyzore :)..a zabijala by som za chlpy v nose :D

danielaaa

Ja nemam vyhradeny nejaky ten typ ale: pacia sa mi vysoki, hnedovlasi,hnedooki chlapi,svalnaty byt nemusi, mal by byt pruzny a pevny, ked ma mensie brusko az tak mi to nevadi, ani chlpata hrud mi nevadi, vadia mi priis metrosexualne typy,a prilis svalnate, musi mat pekne zuby a ciste nechty, milujem ked ma pekne paze a ruky na to som zatazena :D vadia mi dlhe vlasy a najviac milujem, ked ma muz okolo oci jemne vejariky z toho doslova salieeem :DD A vsetci moji chlapi mali nieco z toho, kazdy mal len vejariky :)

A spravidloa ma pritahuje taky, ktoreho nemozem mat, hlavne z moralneho presvedcenia :DD

tpch

No moj muz nie je agresivny (skor tichy pozorovaci typ) a vsetky peniaze, ktore ma, si zarobil pracou vlastneho rozumu a ruk :-D
A predsa bol vybrany, takze by som negeneralizovala :-DDD
A mam informacie, ze ma nechce vymenit za novy model, pretoze to by uz doma nemal tpch, cim by velmi klesla kvalita jeho zivota :-DDD