Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratil som sa

Príspevok v téme: Stratil som sa
Justin Case

Dobry den,
Prave som vystupil z vlaku na stanici v Bratislave. Potom som isiel chvilu jednym smerom cez ulicky, ze sa dostanem do svojho cielu - Dudova ulica. Lenze teraz pozeram, ze som sa zamotal na ulicu Tučkova a neviem ako sa tam dostanem. Isiel som sem asi pol hodinu. Nevie ma niekto navigovat aby som sa tam dostal pesi ? A kolko mi to bude trvat ?
Dakujem

swistica

ono keby si neplatil za internet v mobile (ktory ti aj tak nepohol kedze si nepouzil stranku s mapami) tak by si si kludne mohol dovolit mhd :-)

Justin Case

Ano zijem, uz som v teple. Ale v Bratislave je tazke sa orientovat, je to tam ako betonove bludisko. Nechcem nastupid do busu a opytat sa niekoho nieco, lebo dostanem pokutu, nemam peniaze na predrazenu MHD bohuzial, tak musim chodit po svojich, pokial sa nesmyka, tak sa to da.

Justin Case

V tejto zime nikto na ulici nie je :-)

A nejde mi mapa, asi nejaky problem na mobile. Uz som na Moste Apollo, tak dufam ze som na dobrej ceste, ale netrafil som sem priamo taktiez. Len co si pamatam z mapy doma ale asi mam zlu orientaciu. Mrznu mi uz prsty.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stratil som sa - Fórum - ZDRAVIE.sk