Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TUK NA CHRBTE:(

Príspevok v téme: TUK NA CHRBTE:(
zufala uz

dobry den, potrebovala b som radu ohladom tuku na spodnej casti chrbta, na bokoch, moja postava sa mi celkom paci az na toto:( mam fajn prsia ( 80 d..:D ) som aj vysoka, nemam velky zadok ale ta spodna cast chrbta.....:( da sa to nejak spevnit cvicit, nerada by som chudla dakou drastickou dietou....ale ci existuju dake specialne cviky presne pre tuto partiu.....alebo mam skusit kavitaciu al tak??? no najradsej by som to dosiahla prirodzenou cestou...cvicenim....

dakujem za Vase rady....:)

zufala uz

dakujem patricia za radu, cvicim pomerne rada, takze dufam, ze to pojde......no rada jem, tak ale skusim to nahradit hlavne niecim zdravym, mam cca 177 a 69 kg, nemam daky kg ciel, proste chcem aby to vyzeralo dobre ked sa na seba pozriem, lenze bojim sa, ze ked budem takto cvicit tak mi padnu prsia a bude to vyzerat hrozne , schcem ale trosku spevnit a vyrysovat to telo......ale ten tuk....! to hlavne.....

patricia1313

aku mas vaju a vysku ?a vek? nevazila si sa napr.na vahe ktora meria tuk v tele? podla toho vies najlepsie..
ostatnych nepocuvaj ty vies ako sa citis naj..ak mas tuk mas ho treba ho dat prec..a kto ti povies ze si normalna,,alebo trosku gulicka...tak zalezi ake ten clovek ma zasady v zivote co sa tyka cvicenia a stravy,,a ak ma on 9O kilov povie ti ze si normalna...ak ti povie 5O kilova kamoska ze si normalne,mysli si ze si tlsta ppretoze vie ze keby schudnes budes vacsia kocka este ako ona,,
tak nepocuvaj ostatnych ty sa musis citit ddobre

patricia1313

ahoj zufala,,viem aky mas problem,mala som takyy istyyy.chces radu?
ak sa chces zbyvit tuku,musis robit aerobne cvicenia aj kazdy den ,,to znamena napr.hodku na orbitrek alebo hodku bycikel...
a jasne ze aj zmenit stravu zdravo casto malo,a ak budes chces zhresit tak doobeda mozes,nikdy nie vecer!!pred spanim,,,
uvidis ako to pojde ,,plus kup si niejake spalovace tuku ako doplnok *L cartine ,,napriklad..
pi vela velaaaaaaa vody cistej caje,,,
ked pojdu kila dole pojde aj tuk z chrbta,to je jasne,,mala som tiez a teraz mam po 2 rokoch ,,minimum tuku na chrbte..tak vela stastia drz sa..

zufala uz

ak sa pravidelnostou chape kazde prazdniny...:D teda to drem vo fitku...ale neviem ci spravne takisto velaa velaaa bicyklujem, a chodim aj casto pesi....doma mi stale nadavaju do obeznych, ale vacsina ludi povie, ze som normalna al chuda...:D cvocii.....a kriticka? no neviem ja to proste vidim citim, je to skarede a neesteticke.....kebyz zmizne ten tuk tak by som bola aj celkom spokojna zo sebou......musim zacat na sebe makat

FireCold

hm, tazko takto posudit, tak ti najskor polozim par otazok, cvicila si uz niekedy pravidelne? nemas miernu nadvahu? a nie si na seba v tych rifliach az priilis kriticka?

zufala uz

no som taka pevna konstrukcia, ale nevyzeram dako tucne nohy by mohli byt chudsie ale je to ok, no na bruchu mam tiez sadlo ale na to chrbte to uz zacina byt dst vidno, pretrcaa mi to z rifli von, a vyzera to otrasne navyse jeden bok mam taky a druhy taky.....:((( fakt newiem ako na to....

jajaja295.

mas aj chude nohy a ruky? prip. uklada sa ti tuk aj na brucho? lebo taku postavu ma aj moja sestra, ze vsetko sadlo jej ide na trup

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TUK NA CHRBTE:( - Fórum - ZDRAVIE.sk