VLASYYYY

Eilien

no uz som to kukla ten gestil wonder v takom ciernom obale je ze?ale kde to zohnat?no kondicioner pouzivam len oplachovy na farebne vlasy taky co sa neoplachuje som este nemala :)priznam sa:)

jankaaaaaaaaa

ked vlasy elektrizuju , znamena to ze su vysusene. pouzivaj casto tie olejceky a neoplachove kondicionery. najlepsia maska na vlasy je gestil wonder

Eilien

a este som zabudla:)hlavne teraz v zime mi elektrizuju hrozne vlasy a mne sa to nikdy nerobilo a je to dost neprijemne:(jestvuje na to nejaky kuzelny produkt?:)

Eilien

no ja ani neviem ake mam vlastne vlasy:)kazdy mi hovori ze zdrave:)mastne ani suche ich nemam ale mne sa zdaju take bez lesku trebalo by ich ozivit:)ja pouzivam kozmetiku od znacky loreal a pantene no ale momentalne som si zalubila ten novy sampon od welly co su take velke balenia:)takze sampon a kondicioner u mna musia byt no a potom este od gliss cure tie oleje v spreji co teraz tak vela predavaju:)no ale co by sa mi zislo asi nejaka maska na vlasy,priznam sa ze to neni moja oblast a nevyznam sa v tom:)

jankaaaaaaaaa

najviac mi vyhovuju sampony od schaumy a gliss kur. najlepsia maska - kondicioner je gestil wonder
hrozne boli vyrobky od fructis, syoss