Stomatofófia, potvrdenie od psychológa=lasná anestéza ?

Príspevok v téme: Stomatofófia, potvrdenie od psychológa=lasná anestéza ?
bojkosrojko

Dobrý deň , respektíve večer. Mám problém a tým je môj chrup . Je už v hroznom stave , bolesti mi nedovolia spať , ALE zubára nenauštívim . Trpím fobiou , ktorú neprekonám . Trasiem sa , plačem , búši mi srdce a strácam dych už len pri pomyslení , ako vchádzam do ordinácie . Horšie ako malé dieťa viem , ale ten strach si neviete predstaviť proste by som rašej skočila pod auto hoci soj život milujem ... Avšak so zubami potrbujem neičo robiť a preto mám len jednu možnosť ošetrenie v celkovej anestéze. Vraj ak mi psychológ potvrddí že mám panický strach , zákrok je lacnejší ( za velmi smiesnu cenu) viete o tom niečo ? a viete mi poradiť kliniku kde to robia na východe ? a približnú cenu ? Ďakjum ....

bojkosrojko

Mne to ni eje prd platné už pár dni nespím koly bolesti ale k zubárke nedokážem ísť ... tkže nikto nič o tom nepočul ?

J111

Mne posledne vrtal zubar zub jak zmyslov zbaveny, este aj panenku Mariu som pri tom spominal. Strach mam aj ja, ale je mi to prd platne, ked ma raz zacne boliet zub. Neviem, ci ti to vobec uznaju, podla mna nie.