Pilates v Bratislave - poraďte kde

Helus

carey je to skupinove,a je to v nrmocnici na rehabilitaciach,je to pre verejnost v stredu o 15.30 buduci tyzden idem,tento nemozem,lebo som poobede v praci,zatial ine nemam,tak vyskusam zatial toto.Alebo este sa popozeram po CD.

carey

Helus - a ty chces chodit na sukromne hodiny ci skupinovo? Lebo tomu sa treba vynovat dlhsie aby bol daky efekt... chcela som sa spytat kde na Antolskej si ty nasla? Mozno sa budeme stretavat :D

Helus

carey aj ja hladam v Ruzinove nasla som ale hodka stoji 33 euri,skoro som odpadla,budem hladat,a ked nie tak Petrzalka to isti.Viem kde to je presne.

sweetdream

Da sa samozrejme cvicit aj podla dvd, ale ja by som doma tiez necvicila, lebo ma to demotivuje. Som uplna zaciatocnicka, este nikdy som to necvicila. Dakujem vam za rady!

ojka

carey - viac ako 10 nás tam nikdy nebolo (: často aj menej, to bolo ešte lepšie (: nooo, hej, mne cvičenie pomohlo... mne šlo najmä o to, aby som si osvojila správne základne praktiky, pohyby a dýchanie, potom môže človek kľudne už i doma cvičiť sám, keď vie, ako na to (:

carey

ojka - takze bol tam fain pristup hej? No ja som z Ruzinova, mne by skor vyhovovalo nieco blizsie, ale tak nebranim sa ani do Petrzky
A kolko je ludi v tej skupinke? A citis ze ti to pomohlo

ojka

carey (: v tom fitstyle sú tie hodiny síce lacnejšie, ale príde mi to také masové to cvičenie, že "inštruktori" (či jak to nazvať, mi to vypadlo z hlavy) podľa mňa nedokážu všetkých ustriehnuť, či cvičia s pravne (a v tom prípade je to cvičenie na figu)...
ja som ako uplna začiatočníčka začínala tam, čo som hodila ten link... hodiny sú i kapacitne obmedzené, tak ťa cvičiaca dokáže opraviť pri chybnom cvičení a pod., prostredie príjemné, tam mi to jednoducho prišlo lepšie (-:O