Elektrošoky

RNG

V tele mame vzdy plno roznych virusov , ktore nase telo, ked je silne , vie potlacit. Ale pri oslabeni(stres, choroby, hlad, chlad) sa tieto miestne alebo dokonca aj v celom tele premnozia a sposobuju rozne skody. Jedna z nich je aj skoda na nervoch, dokonca aj neuronoch
Preto tu tak casto trubim, aby si kazdy posiloval viralnu imunitu a necakal az na to doplati.

Neo Ned

Nepouzili elektrosoky aj vo filme Bournov mytus, aby mu nasilu premazali hlavu..., mna by fakt zaujimalo, ci po tom sa rozbehnu v hlavach tie neurony...

Slniecko15

ja som postrehla pred zaciatkom svojej depresie a OCD jednu vec. v podstate takto to vsetko zacalo. odisiel mi na dlho velmi blizky clovek. tak som bola velmi smutna. mala som vtedy pred maturitou a silne vypatie ci v skole, tak v osobnom zivote. tri tyzdne pred maturitami som ochorela. dva tyzdne som nebola schopna vstat z postele. to bola poriadka angina. liecila som sa antibiotikami. tyzden na to som zmaturovala. a cez leto to zacalo. moje depresie sa vystupnovali, spustila sa OCD a ja som prvy krat pocitila, ze stracam nit s realitou.
matura, odchod blizkej osoby - emocialne vypatie a do toho strasne silna angina. vela krat som citala, ze je mozne, ze tymto stavom predchadza nejaka choroba - virusove ochorenie. moze to byt fakt pravda?
uz je tomu niekolko rokov. tak preco sa mi stale vseliake symptomy vracaju.

RNG

Liver flush je metoda na cistenie pecene, velmi agresivna a preto ju neodporucam kazdemu. Totiz ak sa kamene zaseknu v zlcovode, skoncis na operacnom stole. Dobre ju popisuju tu
www.colonzone.org
Osobne odporucam cistenie a regeneraciu jemnejsimi prostriedkami, ako najma sylimarin, ale aj extrakt z pupavovych korenov(taxacum), articoku(cynarin) a cierna redkovka. Tieto riedia zlc mierne, zvysuju jej tok a ked jes dostatok mikrovlaknin, co to absorbuju, tak zi postupne precistis a regenerujes pecen, pripadne mozes rozpustit aj mensie zlcove kamene.

jedulka

Pán D, to si děláš srandu :-)Né?:-)
U nás šlo v TV novinách v hlavní čas šel pořad o tom jak si vyčistit játra.Celý červený grep,olivový olej a nějaká speciální sůl, ale tu si opravdu nepamatuji.Vymačkáš šťávu z grepu,smícháš se solí a olivovým olejem.CCA 2dl, protřepat a v deset ráno vypít na lačno ne ex,brr:-( 20 minut poležet v klidu.Všechno bude někde na netu...asi

p.d.

Na krabicke bolo napisane, ze 12/1, tak som logicky bral 12 tabliet kazdu hodinu a zistili mi poskodenie, tak ja fakt neviem:)

RNG

Jedulk, ja som jej nic neradil zatial, ja som napisal len komentar, ako vobec k takejto situacii moze dojst.

V normalnom state su na take pripady institucie, na ktore sa staci obratit a tie cloveku pomozu. Myslim ze aj na Slovensku take institucie uz existuju. ale situaciu tam nepoznam, preto nemozem konkretne poradit.
Ludi, co znasilnuju a poskodzuju druhych treba posadit do vazenia. Dufam, ze aspon tolko a nejake socialne pomoci moze dievca dostat aj na Slovensku.

jedulka

Věřím hodně lékařům,ale nejdem za nimi hluchá slepá.Moderní medicína je úplně jiná než jsem ji znala.Vážím si jejich práce.A když nejdete k nějakým "šmudlům" ale k těm věhlasným jako já, a budou s vámi mluvit otevřeně tak jak se mnou,uvidíte opravdovou schopnost a vysokou inteligenci,nejsou to jen nastudovaní paňáci....
RNG jsem dneska si přestala vážit.Když děvče pláče, je znásilněná,bijou jí a trpí tak on za ní přijde s teologickými keci o pánu bohu, jak jí Bůh trestá a podobně ...Ale pomocnou ruku jí nepodal .....