Elektrošoky

0vecka

ja by som sa skor priklonil k RNG som pocul od viacerych ludi ze mu lekar predpisal 3,5 tabletky acilpyrinu a dali mu naozaj 3,5 nie ako u nas ze cele balenie a bolo to poriadne mastne.

tiez si myslim ze lekarska lobby je ovela vecsia ako doplnkova ale ta druha tiez existuje.

p.d.

Ja mam overeny len Lucetam ako doplnok, to ostatne mi nijako vyrazne nepomohlo a to som ich uzival pravidelne a dlhodobo.
Lieky su chemia a ja nechcem prist o pecen ako tazky alkoholik. Mozno sa v tomto smere mylim, ale aspon to pocuvam tu, kde zijem.

Larita

Ludia drzte sa aj temy, toto nijako nesuvisi s elektrosokmi, riesite tu stale spor "lieky/doplnky", ktory je aj tak v kazdej druhej teme....
Okrem toho keby fungovali doplnky, vsetci depresivni pacienti by to riesili nimi, je to aj vyber prvej volby...na antidepresiva sa prechadza az ked to nezabera

RNG

Nuz len kvoli porovnaniu, v USA bol cely business potravinovych doplnkov za minuly rok 56 miliard dolarov.
A medicina, ktora v USA spotrebuje 17.5% hrubeho narodneho dochodku( to jest 17.5% z 14 500 miliard) je radove podstatne bohatsia a velku cast z toho dava do reklam, ci uz publiku, lekarom, kupuje si vyskumnikov, politikov a podobne.
Do samotnych surovin na lieky ide len velmi malicka cast.

Inac pred rokmi som mal na Slovensku doplnkove obchody, ktore som ale pred vyse 4 rokmi musel zavriet kvoli privela problemom a financnym stratam a tiez nedostatku casu.

p.d.

www.youtube.com

Vsetkym, ktori maju nejake psychicke ochorenie a nevzdavaju to, venujem vyssie uvedenu pesnicku.
A pamatajte:
Im still standin...

jedulka

agartio,p.d jo přesně tak,podívám se na ten iherb, u nás je to opravdu velmi drahé.Na druhou stranu,s minerály si myslím, že nás neklamou.Ale s vitamíny?Četla jsem že je nutné přemýšlet nad tím,od jaké firmy kupuješ ty vitamíny.Prý v Céčkách je tak 6-8% skutečně vitamínu Cé, zbytek je prý balast.A podle čeho to poznám?Už jsem zkoušela stránky výrobců, nic.Na příbalových letácích a obalech taky nic.Tak kde se doprčit dozvím, jestli za svoje peníze skutečně kupuji co chci!?!
Jinak já doplňky samozřejmě jim,ale jen ty co dostanu v lékárnách:-(

agartio

jedulka, tie nekrestanske peniaze za prirodne veci si tam nechala nie kvoli tomu, ze su drahe, ale kvoli tomu, ze ich niekto umelo predrazil.

cez iherb ich ziskas lacno. je to neporovnatelne lacnejsie.

dalsia vec je, ze firmy na prirodne doplnky vyrastli proste preto, lebo bol po nich dopyt. vobec nesuhlasim, ze je to banda na tom istom principe, ako ta oficialna. Popularita prirodnych doplnkov je zivena spokojnymi ludmi, nic viac... nieje tam ziadne vymyvanie mozgu. Naopak, je tam pokrokovy vyskum, snaha veci doplnit co najviac. Oni sa nemusia znizovat na nic nekale, lebo dobre vedia, ze clovek si nici planetu takym sposobom, ze v strave uz neziska to, co by tam mal najst, nemaju dovod naozaj do nicoho tlacit ani manipulovat. Naopak, oplati sa im to co najlepsie skumat, aby to doplnalo uvedene veci co najefektivnejsie.
na strankach ako iherb je konkurencny boj vela firiem zaoberajucich sa vyrobou prirodnych doplnkov a ten funguje presne na principoch kapitalizmu... predbiehaju sa tam, kto spravi lacne a dobre doplnky.

Je to o inom, ako platit povinne zdravotne poistenie, z ktoreho sa preplacaju predrazene lieky, a aj tak platis hlavne na inych ludi, co beru igelitky tych liekov... namiesto toho, aby si preventivne zaplatili prirodne doplnky a nemali ani polovicu z tych chorob. Schvalne, pozri sa na vyplatnu listinu, kolko z teba tahaju penazi z hrubej mzdy na zdravotne poistenie. Ktore musis platit! To je diametralne iny sposob biznisu, nez okolo prirodnych doplnkov.

Ja napriklad sluzby zdravotneho poistenia nepotrebujem. Stacilo by mi pokrytie pri nehode, aby ma zosili dokopy... a to by nebolo zdaleka tolko, lebo to sa nestava az tak casto.
Za tie peniaze co idu na zdravotne poistenie, by som si mohol kupit kazdy mesiac absolutne vsetky najkvalitnejsie prirodne doplnky a este by mi aj ostalo.