Elektrošoky

RNG

Jedulka, farmacia a medicina maju obrovske mnozstva penazi, ktore davasju do reklam a v boji proti konkurencnym potravinovym doplnkom. Mozem ti najst na kazdy dolezity "vedecky studiu" vyrobenu na objednavku, kde su rozne potravinove doplnky obvinene z udajnej skodlivosti.
Zrejme tomu ale tak nie je, lebo napr nasa FDA ma kriterium na povolenie potravinoveho doplnku na volny trh, ze nesmie mat ZIADNE skodlive ucinky. ZIADNE!!!
A ver mi, kedze su hojne podplacany farmaciou, iste by zakazali akykolvek doplnok, kde je len dokazatelna pravdepodobnost skodlivosti.
Internet je samozrejme plny takychto zamernych lzi, lebo takto kontroluju nazory ludi smerom od doplnkov k pouzivaniu patentovanych liekov, tj ich vyrobkov a zdrojov ich prijmov.

jedulka

Ale já bych si raději počkala, když to půjde, na výsledky zkoušek na lidech,kde zmenšují ten spánkový rytmus REN.Mě to zní velmi logicky a rozumně.Je to měřitelné, tady dost velké procento uzdravení.

jedulka

to je těžké,víš když už tvůj život nemá nic společného se životem,tak bych si asi taky nechala, pustit proud do hlavy.Jde tady o kvalitu života ne jen živoření.Navíc to lehko může skončit smrtí a nebo ještě hůř vegetativním stavem.A co rodina?Vždyť ty netrpí o nic míň jak on!

jedulka

RNG samozřejmě máš pravdu, když to berete občas tak nevznikne závislost.Já ti tu vědeckou studii najdu, četla jsem ji tady na netě, až ji najdu pošlu ti link.OK? :-)

RNG

Jedulka, moja zena berie z casu na cas vytazky z lubovnika bodkovaneho, a berie ich obcas, narazove, uz dlhe roky. Ziadnu zavislost na tom nema. Takze neviem, kde si tu zavislost na lubovniku nasla, ale definitivne to nie je pravda.
Aj sa som uz parkrat zobral menovanu narazovu davku, ked som bol pretazeny v robote a chytala ma z toho depresia. Tiez mi to velmi pomohlo. Nielen na odstresovanie, ale som aj ovela pokojnejsie spal, takze sa telo mohlo v noci zregenerovat.
Inac na znizenie stresu a ukludnenie mi pomaha hodne L-theanine v davkach 2 x 400 mg. To by malo pomahat teda aj pre biolarnych a schizo, lebo zachvaty su najma zo zvyseneho stresu, tj zvysenej mozgovej cinnosti.

jedulka

rene1337...ale my nejsme v Německu a u nás,ti na depresi napíšou antidepresiva né anxiolytika.To za prvé, za druhé na lobovník botkovaný je taky závislost, nevidím v tom nic přínosného.Koneckonců testy se USA na tohle dělali.Elektrošoky děsivý název,ale když už jsi v prdeli věř mi,že i tohle raději než skončit ve stavu vegetativní deprese.