čo si mám myslieť ?

Príspevok v téme: čo si mám myslieť ?
Bel Piero

spoznal som dievča úplne náhodou, tak ako aj ona mňa... na internáte ju doviedol kamarát... oslavovalo sa... padli bozky... cca. po 5 dňoch sme sa stretli chcela sa íst prejsť, potom sme skončili v bare opäť padli bozky, aj ked viacmenej z mojej iniciatívy... odprevadil som ju na jej internát, povedala mi že jej bolo dobre... ked sme spolu písali o vzťahoch tak mi napísala, že vzťah nechce lebo bývalemu ublížila a nechce ubížiť nikomu... obidvaja máme po rozchode... vždy mi vypisuje aj ked ja jej neodpíšem, ona odpíše :) ... rozoberali sme aj bozky vravela, že sama nevie prečo sme sa bozkávali, že zvyčajne to nerobí tak ako ani ja nie :)... neviem čo si myslieť asi čakám niečo iné... je medzi nami 4 ročný rozdiel... ona má 20.

Bel Piero

ako hej priznavam prvy krat co sme boli spolu vonku - boli sme partia, ja som to prehnal dost s alkoholom, vela veci nepamatam z toho vecera... viem ze sa cely vecer okolo mna krutila aj kamosi mi to hovorili ze ako "brutalne" po mne isla. ked som sa jej pytal na pusy medzi nami, tak reagovala ze to bolo vzajomne.

Aisha5

Fero M ma pravdu. On nemyslel to, ze je nevyrovnana, lebo je mlada. On myslel tym to, ze nevie, co chce. Ved kazdy mlady clovek ma aspon aky taky nazor na to, co chce. Tato vyzera, ze zije niekde v oblakoch...

Maoam

no ja poznam vela davno dospelych, ktori by vzhladom k veku mali byt uz zreli (40+,50+,60+) a mnohi z nich su nevyrovnani ale strasne...

Magy

fero m. - mladi ludia su z pohladu dospelejsich fakticky vsetci nevyrovnani. a vsetci raz dospeli, "vyrovnali sa", nasli si zazemie, ciele, trvalejsie hodnoty, zacali fungovat ako dospeli. pises totalne nezmysly.

Fero M.

Kamarát jedno ti poradím a to je to, že najhoršie čo môžeš spraviť je chodiť s nevyrovnaným dievčaťom. Čo nevie čo chce, čo nevie čo bla bla atd...

[zruseny1]

magy: "nebozkavala by sa s tebo ua neprejavovala zaujem (aj z vlastnej iniciativy, ako pises), ak by si ju nepritahova"
v oboch pripadoch tie bozky padali pravdepodobne v mierne (mozno aj viac nez mierne) alkoholovom opojeni- v prvom pripade sa oslavovalo, v druhom pripade bar...no co ja viem, uz len kvoli tomu by som povedala, ze ju ani nemusel tak moc pritahovat

no ale ked tvrdi, ze mu casto vypisuje aj nadalej...asi ani ona sama nevie, u nas bab je to dost bezne si myslim :)

Magy

to je tazko, ked si zena vezme do hlavy, ze sa nechce viazat, ale srdiecko hovori cosi ine. velmi jednoducho povedane - nebozkavala by sa s tebo ua neprejavovala zaujem (aj z vlastnej iniciativy, ako pises), ak by si ju nepritahoval. s tym nespravi ani ona nic. ale rozumovo ti bude stale omielat, ako ti nechce ublizit, ako sa nechce viazat atd.
co poradit? vytrvaj. nie dobiedzanim, alebo otravovanim, ale jednoducho ju musis presvedcit, teda jej rozum, ze si slusny a spravny clovek, ktoremu moze doverovat a nebat sa zacat vztah. zalezi na tebe.

FireCold

a co si akoze chces mysliet, ze ma zaujem? uz to tu aj myslim tinuska pisala, zeny nie su velmi logicke stvorenia, proste robia to co robia a samy nevedia co presne chcu... ak to chces posunut dalej tak by si mal byt iniciativny, inac zapadnes do kolonky kamos, ktoreho moze otravovat