Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ROZPAD MANŽELSTVA

Teraziana

SmajliQa....jasné, zvládnem všetko, lebo musím.
Pre deti človek urobí veľa a nikdy by som nedopustila, aby ich rozdelili..lebo takto by si to predstavoval dotyčný,,,že jedno dieťa bude s ním a druhé somnou.
Tak ja radšej už nechcem nič, len to, aby deti boli spolu šťastné.

smajliQa

ona sa pytala uplne na inu vec na aku jej tu odpovedate...
uz je rozhodnuta, ze sa chce rozviest, pyta sa ako to oznamit detom, a nie ako zachranit manzelstvo.

ja ti poradit neviem, ale myslim ze ked si s detmi zvladla vsetky veci doteraz, zvladnes aj toto.

lionesssssss

zláštny prístup.
Si v koncom a nevieš ako ďalej, ale poradňu nepotrebuješ.

Nerozumiem potom čo vlastne chceš.

V poradni ti nikto nebude nič nútiť, pozrieš sa akurát tak na problém s človeko, ktorý je nestranný a rozumie sa trošku do vzťahov. A ponúkne ti pár iných pohľadov na problém, na tvoj vzťah s manželom, a už bude na tebe, ako sa zariadiš.

Nerozumiem, čo je na tom také odradzujúce.
Mňa by skôr s*alo to, že si neviem rady a som v koncoch a jediné čo mi ostáva je pasívne čakať. Ale pritom, ty máš aj inú možnosť. Aktívne s problém zabojovať. Ale veď ako chceš, ty si dospelá žena, zariadiš sa podľa seba

sweater

zivot nieje vzdy len lahky, a ocakavat ze to tak bude je dost naivne, jasne ze kazdemu tie jeho problemy pripadaju najvacsie, a ja by som zorganizoval spolocnu domacu poradu za pritomnosti aj manzela, a skuste im vysvetlit ze mamka z otcom uz nebudu takto fungovat ale ze vas budu stale vydavat rovnako casto, ze ich mate stale rovnako radi, a velmi dolezite ze oni zato vobec nemozu. myslim si ze rozvod bude pre nich prijatelnejsi ako keby mali stale pocuvat ako sa donekonecna hadate (teda to predpokladam, to vacsina ludi v rozvodovom konani zvykne robit)

teraziana

sweater...ale nie tak doslova som to myslela....vôbec NIEEEE
len neviem ako daleeeeeeej, lebo som už v koncoch..
veľmi ľahko sa píše niekomu,,len keby bol niekto v mojej koži, pochopil by...
je ľahké niekomu dávať rady, no kto nezažije, nevie....

sweater

teraziana, nech rozhodne ten hore? vazne? takzo sa ti podarilo najst si aj zamestnanie? cakas doma a zrazu si dostala pracu lebo to ten hore zariadil? alebo si takto vychodila skolu? len sedkala na zadku a skola sa sama robila lebo to chcel ten hore ano? :), no ked tymto sposobom riesis veci urcite sa toho vela pohlo v tvojom zivote...

Teraziana

Lionessssss, nemyslíš to zlé, ale ja som nikdy nikde nebola, žiadnu poradňu nepotrebujem...
aj tak vdaka, ale nejako bolo a bude...nech rozhodne ten hore...

lionesssssss

verím, že sa o tom ťažko píše, veď ie o vážnu vec. Skús sama zájsť do manželskej poradne. Len tak nezávisle si pokecať. Možno ti pschoterapeut/ka ponúkne taký pohľad na celú vec, ktorý by tebe len tak nenapadol, prípadne by si sa na ňho nevedela pozrieť tými správnymi očami. Za pokus nedáš nič, ver mi.

Veď ak to nepôjde, tak to nepôjde. Vždy je predsa možnosť rozvodu.

Ak si z BA, skús Terapeutické centrum dr. Prevendárovej. Je to odborníčka na rodinné vzťahy a takéto záležitosti.

Prípadne skús manzelska - poradna . sk

držím naozaj palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ROZPAD MANŽELSTVA - Fórum - ZDRAVIE.sk