valentin

lost

neviem, ale mozno v tom valentine je potom nejake CARO :)

napr hotel je vyzdobeny na ten motiv..

ale to prekvapenie, co ja viem :) nebude to skutocne prekvapenie, kedze to ocakava :) alebo neviem, ako to vnimate ?

lost

matuka12

narodeniny su podla mna ine :)
predsa je to len ICH narodenie a nie nejakeho ineho jedinca..

ale napr meniny, to nie vsade na svete tak funguje..

matuka12

takze ak to dobre chapem nedavate svojim ludom darceky ani na ich narodeniny, pretoze sa to nerata, pretoze cakaju ze dostanu darcek??

smajliQa

ten kto chce, tak si to oslavovat bude, a ten kto nechce tak to oslavovat nebude...
ja to oslavujem cely rok.. :D
a tento rok som kupila viete co???
CREATIN :DD:D:D:D:D:D
som ho vcera objednala priatelovi a sa len uskrnul, ako ze je rad.. a ja mu hovorim ze no,, to mas VALENTINA... :D
inak akoze nic.... den ako kazdy iny...

dobra vila

A ps: valentina tiez moc neuznavam, podla mna je to parom vnutene..."musim kupit nieco, lebo je valentina", "ocakava sa to, lebo je valentina" - ista povinnost. Je to hlupost, obdaruvajme sa hocikedy, ale nie vyhradne v tento den, iba preto, ze je valentina a je to pravidlo.

dobra vila

Leticia, haha :D, si to dobre napisala :D. A vies ze mas pravdu?:D Ja sa radsej tiez hrknem a spolu s priatelom, to bude valentinka, haha :D

lost

No ved prave, podla mna je, ale nic v zlom, hlupost cely Valentin :D

Pretoze - ak zena ocakava od muza prekvapenie na dna svateho Valentina.

Aka je potom ta POINTA prekvapenia ?

Ak by jej spravil sukromneho Valentina napr v 17.5 - podla mna by to prekvapenie bolo o to vyssie :) necakala by to, nemala by sancu vypocitat kedy (kazdy rok v iny den), by bol "Valentin" a uz vobec nie KOLKO by ich bolo..

Pride mi to extremne umele, ak MUSIM 14.2 spravit nieco pekne pre nu

a v neposlednom rade !!!

skuste si predstavit, CO BY sa stalo, ak BY kazdy par si povedal "ok, je Valentin, ideme na veceru"

stala by sa masova hysteria, lebo by NIKDE nebolo volne miesto

preto moj dokaz cislo 2 je "narazovost" je zla :)) resp. nevyhodna..

A zhruba toto iste si myslim aj o silnejsich sviatkoch, ako su napr Vianoce.. sice "ma to svoje caro" a neviem ako by pozerala moja zena na to, ak by som napr 3.6 vyzdobil stromcek :) je to asi extramna odchylka :)

od normalu :D

no a k teme na koniec :D

i have no idea...

ked nieco ocakavam, uz to nie je prekvapenie ;) a INSIDERSKE prekvapenie nema svoje caro :) prekvapenie nemusi byt DOKONALE, nemusi dokonale padnut 9o tom je dlhodoby vztah, ze cim viac su spolu, tym viac sanci na trafenie sa do cierneho ;) ) cize moze to byt cokolvek, pointa je asi jedna - co najlepsie vystihnut casovanie a co najlepsie odhadnut co v danom case co najviac padne partnerovi/partnerke.. a prave toto je to, co sa neda, naplanovat na 14.2 presne... alebo je to nad moje sily :)

kol_ibrik

ale ved ich nechajte, je den zeme, den deti, den matiek.. tak preco by niekto nemohol oslavovat aj den zamilovanych?

mata55

Valentin je den zamilovanych. podla mna by sa mali davat nejake kvetiny, bomboniery čokolady, rozne srdiečka a ine zamilovane veci ktore vistuhuju valentina a tim umožnuju ukazať človeku ako strašne ho miluješ. ♥