Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orál žene

Solomon

Takze si to upresnime. Mas maximalne tak svalovku na jazyku :D A pre Sooky a Sooli: HIV virus sposobuje AIDS teda human inmunodeficiency virus. HPV a AIDS nemaju spolocne nic :) HPV je human papiloma virus... A nabuduce neradte ak ***** viete.

mlady

ties som to mal ale neboj za par dni to prejde a uzdicka pod jazikom bude ok ,,,neboj sa nic sa ti nezapalilo alebo nesi nanic nachilni

wreck

niet nad kvalifikovanu radu, ze soooky? ;)
za domacu ulohu, do stvrtka, mas zistit ktore pismeno v skratke AIDS predstavuje virus. tazke, ale da sa.

marok

angina to nie je, citil som to len den po tom na druhy den uz je to v pohode. bolo to iba zapalene pod jazykom a uz je to v pohode.neviem z coho to mohlo byt..myslel som ze somusta na to alergicky reagovali. ale dik za radu

akinom007

Alergia urcite nie:) kazdopadne v posve sidlia rozne bakterie, kto je na to citlivy moze dostat zapal dasien, pripadne ak ma zena problemy napr s candidou alebo streptokokom kludne mozes dostat aj anginu, viem o com hovorim:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orál žene - Fórum - ZDRAVIE.sk