Biele bodky na predkozke

ondriff

No tak mam ten isty problem ako ludia tu, mam ich viac na predkozke a na okraji zaluda, mam taky pocit ze je ich len viac a viac, som stale panic a obavam sa ze nastane trapas ked budem mat prvy krat sex kua, fakt nikto nevie ako nato!!!??? Ja skusim viac tu hygienu a este prikladat neake obklady proti koznym chorobam ci to pomoze... aj ked je sice mile ze je to len kozny tuk, vyzera to trocha divno fakt... urcite napiste vase dalsie informacie ci ste na nieco prisli.. cuss A CHCEM VEDIET PRECO ZIADEN ODBORNIK NENAPISAL SVOJ NAZOR!? HALOOOO VELA LUDI TU POTREBUJE POMOC, TAK PROSIM VAS SKUSTE NIECO ZISTIT... dakujem..

lolek

vy ste uplne jebuty :D a male deti preco by to malo byt trapne, tiez ma na karovi tie kktiny biela asi pojdem urologovi uz som tam bol ale som to zabudol spomenut .P

venuša

Nebojte sa, na to sa doktorka určite nespýta, lebo to každý vie, že si ho chlapi šúchajú:-) Chlapi, chlapi...

bek

ja som sa ako maly moc nesprchoval a vsimol som si to az v 13 nejde to dole vyzera to jak potnycky a k doktorke som chcel ist ale je to strasne trapne a este som aj hanblyvy :-(

Luke27

chalan: prečo by si skákal z okna veď je to normálne, keď musíš tak musíš. Je to príjemnejšie ako keby si sa mal prebudiť so semenom v spodnom pradle. Tak či tak to semeno z teba pôjde. u doktorky sa trosku budeš hanbiť ale ona to pochopí veď nie si jediný na SVETE. Srať na to :o)))))))))

chalan

do pie chalani chlapi muzi mam to na celej predkožke a trochu na žaludi ked som mal 13 bolo toho troskua teraz mam 15 a idem sa s toho zblaznit vlete pojdem na prehliadku a ak sa ma začne vypytovat či si honim asi skocim z okna. POMOC! POMOC!POMOC!