Biele bodky na predkozke

Slaninnka

NEMUSITE SA LAKT,TIE BIELE BODKY JE OBYCAJNY PODKOZNY TUK,KEBY STE DO TOHO JEMNE PICHLI IHLOU,TAK TO ODTIAL VYDE,A HNED SA ZAHOJI,LEN TREBA MYSLIET ABY TA IHLA BOLA STERILNA A POTOM TO VYDENZIFIKOVAT...

boy

ja tiez mam na predkozke dve male bodky,no tiez mam z toho obavy,podla mna to bude nejaka hnusoba,ale ist doktorke ved to musi byt strasne trapne,ale urcite pojdem...

boby

Jaroslav podla toho co pises tak mam presne ten isty problem a tiez ma to trosku znervoznuje...neviem co robit. U doktorky som este nebol no ale asi tam zajdem :(
taktiez potrebujem poradit co to vlastne je.ale asi to bude sposobene sexom lebo ja som kondom len malo kedy pouzil.

miňo

Tiez mam problem s bodkami napisal som si o radu na jedno forum tak uvidim co odpisu, ale pocul som ze je to neskodne.

jaroslav

Ja mam zas take divne drobne biele akoby vyrastky na zaludi, v casti kde je zalud na spodku najviac rozsireny a potom uz zacina koncit. Tie biele vyrastky mozno nechtom mierne odsklbavat, ale vzdy to tam casom znovu potom je. Bol som aj u lekarky, ale povedala, ze to je o.k...no neviem, mne sa to nepozdava a neposobi to ani moc dobre, stretli ste sa s tym niekto ?

nesquik

ale davajte si pozor aby ste rozoznali rozdiel medzi nevinnými bodkami a zakerným HPV -condyloma accuminata. Strasne sa to rozsirilo..za tento rok neuveritelne v mojom okoli..kazdy to uz ma, fakt strasne

locker

to mam aj ja (asi 3 malinke bodky, neni to ani vidiet)
je to blbost!
To tak ma byt...
Ved ked to neni ani vidiet, neni co riesi a tvaroh alebo brindza to urcite neni.
To je ked ho vela natahujes.
Ja som si vcera spalil kozu na Penise, kurnik uz tak nebudem intenzivne....natahovat vtaka... :-)
stalo sa to uz niekomu???

nesquik

no ja som otom citala a vraj je to uplne neskodne..nachadza sa to po bokoch zaluda. Da sa to odstranit bud tekutým dusíkom, alebo elektrickou ihlou.Vraj ale potom byvaju komplikacie, lebo sa vytváraju zrasty a zneprijemnuje to sexualny zivot