Prášky na spanie

Príspevok v téme: Prášky na spanie
fidorka 2

Prosím Vás pekne poraďte mi kde sa dajú zohnať prášky na spanie, alebo poraďte mi nejakú náhradu od čoho sa dobré spí. Len ma prosím neposielajte k lekárovi, tam som už bola veľa krát, včetne psychiatra, a už mi ďalšie nechcú predpísať. Ja si od nich nechcem odvyknúť, nakoľko ich potrebujem k prežitiu tohoto nezmyselného, smutného života. Ja len chcem stále spať.

fidorka 2

terminátor - som na tom podobne ako ty, že je to jediná vec co mi robí radosť, až na to že ja miesto stilnoxu beriem zolpidem, a jeden mi už moc nezaberá, musím užiť dva a preto sa mi rýchlo míňa.

tpch

fidorka 2, uz opat tu nariekas? Radsej si liec zavislost a manzelstvo, prespat zivot nie je riesenie. Samozrejme ich legalne nezozenies, kedze uz vsetci lekari vedia, ze si fetacka.

Meretseger

Zabehnite si pred spaním 5 km a uvidíte, ako sa vám bude spať... Svojho času som tiež brala nejaké prášky, ale pri miernom zlepšení spánku som ich okamžite stopla.
Nahonobte si BAP, to budete z času na čas spávať celé dni a bude vám absolútne blbo, to vás prejde...

terminator

no to ja si každý den doprajem stilnox, dost silne sedativum resp. prások na spanie, stilnox je uz jedina vec v mojom zivote co mi robí radost, takze som natom podobne ako ty

KolaceNejem

Ty ich nepotrebujes. Nepotrebujes ani zivot. Nic nepotrebujes. Daj si jablcko a cuduj sa, ake je bezproblemove.