žena bez make-upu

Biba17r

zavidim tym ktore su krasne aj bez mejkapu a ktore si nemusia na seba davat tony malovaciek aby ich to skraslilo lebo aj bez toho su nadherne

ewelin28

ja používam make-up, špirálu aj lesk na pery..občas aj očné tiene (ale len v zemitých farbách, žiadne modré či ružové oči...hrôza), ale môj priateľ mi stále hovorí, že som krajšia keď nie som namaľovaná (aj keď ja sa maľujem jemne)...tak som rada, že sa ma po odličení neľaká heh :D
ja si myslím, že my baby, by sme sa mali maľovať kvôli sebe samým a nie kvôli druhým..ja to tak aj robím :)

Milky

Ja som vzdy prosil vsetky doterajsie partnerky, aby si nedavali makeup.. A ak bez toho nevydrzali, tak iba taky straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne decentny. Osobne sa mi to nepaci, je to take neprirodzene..

vebe

No je to pravda, opat jedna otazka o nicom do fora. S malovanim je to tak, kazdy ako sa citi. Nie je nic zle na tom, ak sa zena dokaze sama seba akceptovat taku aka je, pricom ma este taky dar ze drobnymi upravami zvyrazni to pekne a odputa od toho menej dokonaleho. Nuz, na dosiahnutie toho co som napisala niekto potrebuje kila make-upu, laku na vlasy a co ja viem coho a niekto len mierne primalovanie a niekto dokonca takmer nic. Iste, je prijemne vidiet ze zena ci dievca venuje svojmu vzhladu pozornost, ale nestoji to na make-upe. Nuz a sama za seba poviem, ze cele roky som rano riesila obliekanie, desiate, tasky do skoly, papuce a hlavne aby sme nacas prisli do skoly a do prace, takze na svoju upravu som mala v behu tak cca 5 minut, ale zvladali sme. Nuz a k samtonemu malovaniu- vsetko z mierou a s citom, menej je viac.

david23

nikdy neviem, či makeup je ten krycí krém, alebo sa do toho ráta aj namaľované mihalnice, rúž a tak? Mne sa osobne páčia na ulici baby, ktoré sú trochu namaľované a starajú sa o seba. A ak sa ráno zobudím pri frajerke, tak mi je jedno, ako vyzerá, lebo ju milujem:-)