Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z ktorej HAK priberiem!

emiaae

Ja som pribrala po Softine ale dosť 6 kíl a dokonca som pribrala aj po tom ako som ju vysadila. Prsia sa mi síce zväčšili ale že by mi priam na tom záležalo.

Lenuska2222

Tak mne cilest doktor predpisal preto ze je uz starsia a obsahuje viac hormonov a ze by som z nej pravdepodobne mohla pribrat. Tak ja potrebujem asi hak ktora ma vela estrogenu skusim sa spytat doktora na nejaku taku snad mi nejaku predpise. a ja papam dost vela ale mam taky typ postavy ze nepriberiem ani gram.Takze neviem co mi este ostava..

jankaaaaaaaaa

inac hak ako cilest velmi zatazuje tel, je to zastarala hak.. ja by som ju urcite nebrala a hlavne nie kvoli tomu ze "chcem pribrat"
ak mas nizku telesnu hmotnost, zajdi za svojou obvodnou lekarku a povedz jej o tom. existuju iste injekcie presne nato urcene

jankaaaaaaaaa

hak zadrziava vodu v tele, v celom tele, nielen v prsiach. a kazda zena ma iny typ postavy a kazd ainac pribera a kazde telo inac reaguje. povedz lekarovi, ze chces hak, oc zadrzaiava vodu v tele. ak si uz take hak brala a viditelne si nepribrala, tak smola, tvoje telo proste takto na hormony nereaguje a zadrzana voda v tvojom tele sa velmi anineprejavuje navonok. niektorym zenam hak velmi zvysuje chut do jedla, tak sa prejedaju a priberaju aj z toho

Lenuska2222

No jasne rozumiem.Ale ja by som chcela strasne pribrat minimalne 6 kg. Tak uz neviem co by som mohla vyskusat a nechcem cakat az do tehotenstva.No ale ja som uz sovjmu lekarovi povedala ze by som chcela taku hak z ktorej by som mohla trocha pribrat dal mi Cilest ktory beriem asi pol roka a ziadna zmena. Takze neviem ci mne nejaka hak s tymto pomoze :-/

maruska123

lenze antikoncepciu nemozes brat do konca zivota a toto vobec nie je jeden z pozitivnych efektov...ked zacne hak zadrziavat vodu v tele, tak to nie je ucinok pozitivny, praveze je to neziaduci ucinok hak a moze byt sprevadzany aj inymi problemami, chapes?

a niko ti ziadnu znacku nepredpise na tvoje poziadanie, doktor ti da taku, aku on uzna za vhodne..a ked mu povies ze chces z nej pribrat tak ta asi vysmeje a kvoli tomu ti to urcite neda

Lenuska2222

Ano viem ze sa iba nafuknem vodou ale mne to staci a preto chcem vediet ake skusenosti s tym maju zeny. Myslim si ze je vacsia pravdepodobnost ze ak by mi 5 zien napisalo ze sa im z tej hak zvacsili prsia a vaha tak by sa mohla aj mne. uz som z toho zufala

maruska123

uz milionkrat to tu bolo napisane, zo ziadnej sa nepribera, len zadrzuje vodu v tele, to znamena ze nafuknes sa vodou, ale ked prestanes brat, tak sa vratis na povodnu vahu, teda aj tvoje prsia

po druhe, kvoli tomuto ti lekar urcite hak nezmeni a aj keby zmeni tak nie na taku, aku chces ty, ale aku on uzna za vhodne, vzhladom aj na tvoj vek, zdravotny stav atd atd

po dalsie kazda hak posobi na kazdu zenu inak, cize aj ked ti tu niekto napise, ze pribral z urcitej hak (len vodu podotykam, nie tuk ani svaly), tak u teba to tak vobec nemusi byt

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z ktorej HAK priberiem! - Fórum - ZDRAVIE.sk