Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradit od kaderničky

Príspevok v téme: potrebujem poradit od kaderničky
vlasyyyy

Ahojte baby, potrebujem poradit, mam tmavo-hnedé až čierne vlasy, no chcem prejsť už dosť dlho na blond, v lete mi kadernicka poradila vobec nefarbit, a cakam kym nebudem mat prirodzene, ale uz viac jak pol roka cakam jak idiot, odrastene mam asi od korienkov len 3cm ! a uz sa mi nechce cakat, pred 2 tyzdnami som si kupila prášok-peroxid naniesla som ho na nehruby pramen vlasov, okamzite mi chytilo, od korienkov do polky pramenu uplne na blod a dalsia polka bola zlta.. keby mi kadernicka dala peroxid na celú hlavu chytilo by mi ? co myslite ?? Dakujem!

mimi 13

Ahojte!Tie vlasy musí vidieť kaderníčka,aby vedela čo dalej.ak chces tak ti pomozem napis som kadernicka co chcete a kedy...iba sms 0910154899

kukulienka63

ahoj - skús toto - ak chceš, aby Ti rástli rýchlo vlasy, sleduj lunárny kalendár, keď bude mesiac v levovi, čo je už zajtra, trošku si podstrihni vlasy, stačí ozaj len pol centimetra a uvidíš tú zmenu, na mne to funguje a mám krásne husté dlhé vlasy :-)

jankaaaaaaaaa

tak chod ku kadernicke nech ti ztiahne farbu. bude to sice drahe, ale asi lepsia volba ako to robit sama doma, kedze mas dlhe vlasy

vlasyyyy

pol roka som nefarbila vlasy, stale nechapem, ako mi mohla tak dlho farba vydrzat, cca 3-4 cm od korienkov, to je akoby som zafarbila vlasy pred 2 mesiacmi, velmi malo mam odrastene , a pol roka cakam jak debil, ale uz nemam nervy, prakticky mam este skoro celu hlavu tmavu. Tak neviem aku dlzku mi zostriha, chapes ?

bibisa

no tak potom co riesis.daj sa ostrihat a budes blond.kde je este leto takze do leta ich budes mat ajajaj.a ked ich mas tak huste tak to im len pomoze sa zregenerovat.kde ti koncia tvoje prirodne?cca

vlasyyyy

dakujem za odpovede baby... !
Ja mam dost dlhe vlasy, asi 10 cm nad zadkom, a su aj riadne huste, takze neviem aku dlzku by mi mala ostrihat, kazdopadne je mi jedno ci ma ostriha, chcem byt blond, neznasam ciernu...
Tany, a to si ako dokazal z ciernej za mesiac na blond ?

Tany

Ahoj určite ti to chytí no maloktorá kaderníčka odfarbuje čierne vlasy na blond na 1x, ono by sa to tak nemalo robiť, no keď musíš tak musíš. Tiež som mala čierne vlasy a do mesiaca som bola blondína ako vyšitá s tým že som si ostrihala konce lebo boli zničené no s tým musíš počítať. Držím palce :)

jankaaaaaaaaa

vlasy: je jedno ci ti to spravi kadernicka, alebo si to spravis doma, aj tak bude stale vidiet rozdiel pri odfarbeni medzi tvojimi odrastenymi vlasmi a vlasmi ktore si farbila.

bibisa

no tak to mi ej teda rozumne riesenie co si spravila.
logicky tie co mas vlastne vyrastene od zafarbenych chytili pekne a zvysok ktory bol este od ciernej farby mas zlty ako si pisala.no a teraz co budes robit?teraz si vsetky vlasy takto budes vytahovat?je rozdiel ked ti to ofarby kadernicka lebo ona vidi ked moze aky tym meliru naniest a je rozdiel ked sa odfarbuje laik ako ty.ja som si sama odfarbovala vlasy kvoli tomu ze som si chcela dat cervenu s tmavej farby a veru bola to drina hlavne v zadu kde si nevidim ale ja som to potom farbila na cerveno takze pripadne rozdieli nebolo vydiet.no som zvedava ktora kadernicka si ta teraz vezme do parady ked si si to tak poserkala.mala si za A) pockat
B) postupne vystrihavat
C) presvedcit kadernicku nech ti to ona sama ofarby aj ked by si riskovala totalne poskodenie vlasov kedze chces s ciernej na blond.ale mala by si to urcite rovnomernejsie ako ked si to ofarbovala sama.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem poradit od kaderničky - Fórum - ZDRAVIE.sk