Hnusia sa mi

Príspevok v téme: Hnusia sa mi
tentotu

Zdravím, mám jeden zaujímavý problém. Vlastne ide o to, že sa mi hnusí istý typ ľudí. Nie, nemyslím čo sa týka farby pleti a podobne. Ide o to, že mne sa strašne protivia alkohol, cigarety... a ešte viac ľudia, ktorí tieto veci požívajú. KEď vidím na mol spitého človeka na nejakej akcií, aleko ako sa niekto blažene tvári pri poťahovaní cigarety, doslova sa mi dvíha žalúdok. O narkomanoch ani nehovoriac.
Môže to vyplývať z toho, že mám vážny zdravotný problém a tak sa na svet dívam ináč?

smajliQa

mne sa hnucia fetaci a alkoholici,,,,
o fajciaroch to povedat nemozem, je to akosi bezne,,,, ajked ja nefajcim, a vyladavam restiky a kaviarne vylucne nefajciarske..kedze aj moj priatel je nefajciar tak to mame lahke.
no ale s narkomanmisom pracovala, a to je teda riadny humus.....
a co sa tyka alkoholu, vzdy ma udivuje ako ludia osprostievaju....

su triezvy....... celkom ok.
daju si jeden, dva tri... zacina im klesat iq.....
stvrty.. piaty... - myslim si, ze nikdy ani vyssie iq ako 50 nemali...

siedmy.. osmy... pochybujem ze su luia...
tí ludia ktorí si daju viac ako osem,tych nepovazujem za ludi...

wreck

tentotu, jaaaaaj, ale to nemozes takto brat. co BY bolo, keBY bolo. to nikam nevedie, ak to nie je v ramci (dosiahnutelneho) snivania.

- keby som mal taku milu devu ako sused, spraval by som sa k nej uuuplne inak ako on

- keby som mal subaru impreza wrx sti, jazdil by som na nom uuuplne inak ako ta hlupa pipka co sa nikdy netrafi do boxu pred domom

- keby som mal psika, boli by sme furt niekde vonku, nie ako ti sraci, co ho nechavaju cely den sameho

- keby som bol zdravy ako oni...

skus to pustit z hlavy. oni sa nezmenia a tebe take uvahy nepomozu.

alenka_maxova

je to uplne normalne, navyse ak mas teda aj zdravotny problem, vidis tieto zabijaky zdravia inak. Ja som bola celkom naruziva fajciarka, strasne mi to chutilo. Cely prvak na vyske som na tom "frcala". Potom sa mi zasvietilo v hlavicke a dnes ked citim cigarety je mi velmi, velmi zle od zaludka. Uz som vela raz kvoli fajciarom aj vracala :) Takze to, ze sa mi hnusia im davam aj pekne najavo :D :D

tentotu

S tým žalúdkom som to trochu prehnal. Ide o to, že ja byť zdravý tak ako oni, naložím so svojim životom lepšie a žil by som naplno. Preto sa mi to takpovediac hnusí. Inak moja diagnóza je DMO od narodenia...

wreck

to je vcelku prirodzena reakcia, pretoze to hnusne jednoducho JE. staci zapojit este niektore dalsie zmysly. tym vznikne v mozgu asociacia, takze potom ti to uz staci len vidiet a je ti hned na tycku, pripadne sa ti zacne sama od seba krivit tvar odporom.

ja nemam ziadny vazny zdravotny problem, a vnimam to uplne rovnako. takze bud pokojny, tymto to nebude.