Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

kiki5599

Maoam- a ublizi mi ak zjem dva celozrnne chleby na tu 12.00 hod.? keby som za cely cas v skole mala zjest 2 jablka a jeden chlebik asi umriem od hladu :D

kiki5599

Maoam- jasne vecer si uvarim mrazenu zeleninu..a potom si dam napr. vajicka...alebo ten tvaroh...a pred kazdym jedlom vipijem dva pohare vody...potom malo zjem a nemusim sa obmedzovat :)

Maoam

kiki, ano to znie velmi dobre, skus vecer k bielkovinam vzdy priradit aj zeleninu, alebo tu polievku, kvoli vlakninam a vitaminom, mineralom, dolezite na noc a na spravnu funkciu traviacich a vylucovacich organov, ktore su cinne aj v noci a hlavne doobedu nasledujuceho dna

inak super jedalnicek

a vela pi, aspon 2l denne, nesladene caje, nesytena mineralky, voda atd.

kiki5599

Maoam- mozem mat jedalnicek aj takyto?
6.00- jogut + kukuricne lupianky alebo ten chlebik s maslom + nejaka zelenina alebo šunka
9.00- nejake ovocie ( mozem si dat aj dve jablka napriklad? )
12.00- celozrnny chlebik s niecim
15.00- obed
18.00- vajicka, tvaroh, nejaka zelenina, acidko...alebo nieco ine...jasne ze nie vsetko naraz

maruska123

kiki kludne, ale nechapem preco..napisala som ti len to, co mam nastudovane a to, co vela ludom pri chudnuti pomohlo a aj mne...cize pisem aj z vlastnej skusenosti..a nic zle som ti nenapisala, ale ty si sa urazila, ked ti niekto napisal, ze to robis zle...trochu detinske, nemyslis?

Maoam

bingham, jasne, mas pravdu aj ty, ak chodi do skoly, tak cukor a sacharidy potrebuje na ucenie a spali ich aj, neviem ci este sportuje, mozno som to prehliadla

bingham

Maoam...ale aj tak...kde tam ma vela sacharidov oproti bielkovinam...tie dva krajce chleba...alebo banan ????

ako pisem...ked este cvici..tak tam je malo toho...lebo sa stane ze sa bielkoviny zacnu menit na energiu...(katabolizmus)...takze viac komplexnych sacharidov este(ryza...ovsene vlocky...)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konečne som uverila. - Fórum - ZDRAVIE.sk