Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

kiki5599

maruska123- to papa znamenalo ahoj z mojej strany do temy nech si pise co chce ale ja som prestala s tym dotycnym komunikovat tak naposledy papa :)

Maoam

kiki, velmi dobre su aj polievky, vyvary, zeleninove, strukovinove (aj hustejsie), slepacia, to mozes aj na veceru, je to vyzivne a malo kaloricke, samozrejme bez mukovej zaprazky

maruska123

bingham ved ano, moze si dat, samozrejme ze si moze dat, ale otazne je ci si naiozaj da...nejde ani tak o sacharidy ako take, ale o to, ze je tam malo bielkovin oproti sacharidom..aj ked tebe sa to nezda, ale je to tak..jasne, ked si da ine mliecne vyrobky napr tak ano, ale ked si da mlieko a acidko tak to je nic

Maoam

bingham, ja som to pochopila tak, ze ma prevahu sacharidov V POROVNANI k pomeru bielkovin

ak chce schudnut, mala by prijat viac bielkovin ako sacharidov, teda tak som to pochopila z maruskinych prispevkov ja

bingham

maruska...ale ved to je len mlieko...(a som pisal ze aj tvaroh si moze dat na vecer)...ma tam aj vajicka....maso moze mat...tuniaka si moze dat...je toho vela

len som stale neviem kde tam ma vela sacharidov...(nepoviem keby jedla palacinky s cokoladou...a torta na vecer...tak ok)...ale inak je tam tych sachrov este malo...musi mat predsa energiu...

Maoam

kiki, ten upraveny jedalnicek je uz podstatne lepsi ako to, co si uviedla vcera, ale skus doobedu pridat viac bielkovin, napriklad tvaroh, syry, bryndzu, tofu, atd., mlieko ma ovela menej bielkovin ako tieto mliecne vyrobky a co sa vecere tyka, tak podla mna je to dost malo, predpokladam, ze sa poobede a vecer este ucis a to so zeleninou alebo dvoma vajickami asi nebude ono, vecer mozes pokojne zjest toho viac, dusena zelenina + cottage+vajicko, pokial su to bielkoviny a chude mäso, tak aj väcsiu porciu

dolezite je vecer zakoncit bielkovinou, to podporuje telo v chudnuti a chrani svaly, najmä v noci prebieha tento proces

maruska123

kiki pokym ta tu nikto neuraza vulgarizmami, tak si tu moze pisat co chce a kolko chce..namas ani najmensie pravo napisat mu papa, pokym sa drzi temy...aj ked mu to napises, aj tak sem moze pisat co chce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konečne som uverila. - Fórum - ZDRAVIE.sk