Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Job v USA

krtko-lampa

lost ... pravidlo zivota - ak to neboli, nieco nerobim dobre.. /// ty mas rad, ked to pri sexe boli :D ? Ty zvrhlik :P

jankaaaaaaaaa

ja myslim ze aj lostov prispevok ma nieco do seba :)
tiez sa chystam do zahranicia a planujem si cez agenturu riesit iba ubytko. na agenturu sa obratim ohladom prace az vtedy, ked si nebudem sama vediet poradit.

jannesse

lost, dakujem za nazor, vobec sa s nim nestotoznujem, ale jasne, 100 ludi 100 chuti. 3 roky som to takto robila ako radis ty, ale nestoji to za tie stresy, tak pre mna je zas toto nova skusenost :) mat vsetko pekne zariadene.

a co sa tyka tvojho pravidla zivota, ver tomu, ze aj s agenturou to moze boliet :P

lost

ja by som, uprimne, nikam necestoval, ak by som sa musel spoliehat na drzanie rucicky agenturou :)

ale opakujem, i ked som extremny itrovert a za hranicami hainburg an donau (20km od BA) som nebol, ale tak ... myslim ze sa strati to caro, a plavat sa naucim najskor tak, ked sa hodim do stredu jazera..

pravidlo zivota - ak to neboli, nieco nerobim dobre.. (nepostupujem)

ved tej prace nemoze byt tak malo - a naivne dufat ze ziskam vysnivanu pracu, len tak za x hoci aj tisic eur, nezda sa mi to...

clovek co nema rad riziko, nemyslim si ze si 1. zasluzi, ale hlavne po 2. je schopny nieco vydobit.

Hovorim to z vlasatnej skusenosti, pretoze tiez som chcel pomoc od kamosov, ked som pracoval - no ale to ma nikam neposuvalo.

TVRDE chyby a vybite zuby (obrazne povedane, tvrdy pad na zem, takmer "bankrot" atd..), to je to co som za tu odvahu dostal, ze som sa opovazil rozmyslat "on my own" ale tak.. teraz si nadavam, preco som to neurbil skor :)

i ked som nepomohol - ale aspon somsa vykecal sam so sebou :D

jannesse

mne by az tak nevadilo zaplatit si za sprostredkovanie...co je pre mna dolezite, aby mi vsetko zabezpecili, pretoze by som sa nerada ocitla niekde bez strechy nad hlavou a falosnym prislubom prace, ako sa to stalo mojej kamoske :( tu spirit som uz checkovala, ale ano, je tam len Aljaska. Ja by som mala zaujem o East Coast :)

jankaaaaaaaaa

noo je to individualne. lebo napr. v anglicku je zakazane platit agenturam za sprostredkovanie prace. takze ak clovek napriklad ide tam, tak je jedndouchsie oslovit agenturu az tam ak si neanjde pracu. vzdy lepsie ako zaplatit 400e agenture za boh vie aku pracu no..

sad2

tak je to vysoke, ale na druhej strane, mas to zabezpecene, pre cloveka, ktory ide prvykrat je to tak idealne, nema stresy z toho, takze firstimerom odporucam..

jankaaaaaaaaa

fuha, za tie prace su neskutocne poplatky. podla mna je najlepsie si najst pracu sam, ak sa to nepodari, az potom vyhladat agenturu.

sad2

ja som bol minule leto cez zilinsku agenturu SPIRIT, a teraz checkujem ccusa alebo studentagency, tiez sa chystam toto leto a hladam nieco..:)
spirit bola velmi fajn ale sprostredkuva len Aljasku myslim..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Job v USA - Fórum - ZDRAVIE.sk