NECHUŤ NA SEX

Príspevok v téme: NECHUŤ NA SEX
stipcek

Dobrý deň,

viem, že týchto tém tu už bolo niekoľko aj som si ich prečítala, ale sú už dosť staré a hlavne HAK sa zmenili značky. Takže začnem asi tak, že začala som brať HAK asi pred troma rokmi prvá bola Regulon z tej som vracala abolo mi strasne zle, druha bola myslím, že triregol alebo také niečo, z tej mi bolo fajn nepribrala som, pleť sa mi zlepšila, ale chuť na sex sa zmenšila tak som ju vysadila úplne no nič sa nemenilo, po asi pol roku som si dala znova antikoncepciu maitalon, z ktorej mi bolo tiež fajn no chuť na sex sa už vytratila úplne, zo začiatku to bolo v poriadku no počase to vadilo aj mne aj priateľovi a pritom ju už tri mesiace neberiem a chuť na sex sa nevracia vôbec.takže už som z toho zúfala určite sa to stalo aj niektorej z Vás tak prosím poraďte :(

anonymC

ahoj, moja priatelka tiez pri HAK takmer uplne stratila chut na sex. Ked nebrala HAK mali sme sex pravidelne asi 4-5 x denne ale ked zacala s HAK tak to hned padlo na 1-2x denne, niekedy uz len 1-2 x tyzdenne. vobec nema chut. a HAK nechce vysadit.