vrasky

zuzi74

a zabudla som..ako ti moze niekto poradit krem ked ani nevieme aky mas typ pleti.
Ja som pouzivala obycajny mandlovy a som spokojna. Niekomu vsak drazdil okolie oci..takze asi tak je to s tym poradenim kremu.

zuzi74

horsie by to bolo casom urcite...to mas ako aj s botulotoxinom...zacnes pouzivat a ked prestanes tak amen tma.
Mam rada kvalitnu kozmetiku, no nevadi mi ani krem za par supov ak mi sadne na plet ale taketo avantury so zehlickami a vyhladzovanim vrasok....pana beka.

leaaa

sipkovy je zeraj dobry na prevenciu prosti vraskam a mal by vyhladzovat troska...vcera som si ho kupila, dala, tak uvidim, ake budu vysledky... v 30ke by som mozno skusila aj tu mezoterapiu... to je vitaminova bomba, nemala by mat vedlajsie ucinky, len tie obavy z nizsie napisaneho... ja som tu tvarovu skusala a strasne sa mi namaha plet okolo oci a prave tie nosovo-ustne, s ktorymi zacinam mat problem..tak mam dilemu..:( tu galvanicku zehlicku akurat poznam z pharmanexu, ale bala by som sa tiez, co by sa stalo, ak by som to prestala pouzivat... ci by to nebolo este horsie...

tpch

zehlicku na ksicht? Myslim, ze je uplne jedno, ci japonska, rumunska, alebo madagaskarska, ucinkovat to nebude :-D
Ale ak nevies, co s peniazmi, mozem ti dat cislo mojho uctu, ja ich vyuzijem urcite racionalnejsie.

milsy22

ja mam tridsat... tvarovu gymnastiku pojdem skusit aj ja uz som si vytlacila nejake cviky:) ale tiez som mala pocit ze ked to budem robit tak sa mi tie mimicke vrasky budu objavovat este viac .. ale vraj to treba robit strasne opatrne no skusim a uvidim... za cca 12 tyzdnov je uz vraj vidiet vysledok.. sipkovy olej je dobry? ja pouzivam kokosovy a marhulovy.. ten marhulovy je veelmi fajn... chcela som aj nejaku zehlicku na tvar ale nikto mi nevie poradit kde kupit a aku... a nejaku cinsku nechcem :(

leaaa

ja sa zaujimam o tu mezoterapiu, ci to fakt funguje... a ci si plet na to nenavykne a nebude este horsia, ak sa s tym prestane..este mi nikto neodpovedal :))ale to skor pre maminu..idem si pre seba kupit sipkovy olej a skusit tvarovu gymnastiku, len sa bojim, ze z nej budem mat viac mimickych... kolko mas rokov? ja coskoro 25 a uz sa mi nejake zacinaju robit okolo oci a nosovo-ustne..