Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: stále som veľmi slaba

Ellaa

testy som nemala ešte žiadne.... len na ultrazvuku krku mi doktorka nahodou našla cysty.... na uplne vyšetrenia som objednana až 22.mraca... ale vraj ked je cista, tak je žvyšena činnosť štitnej žlazy...či ako to

Lulu2011

Ella - testy na stitnu zlazu si mala ok? ak mas znizenu cinnost mozes byt slaba aj od nej, uvidis v marci, co ti povedia

Ellaa

nie nemam problemy s prehltanim ani ničím..no aspon si myslim... hadam to do toho marca dajak etš vydržim..je len otazne či možem byť aj z toho slaba...

Magy

cysta znamena vacsinou, ze rastie vacok s hnisom, prip. inou tekutinou. vacsinou to predznamenava nejake ine problemy, zapalove lozisko v danom mieste, deformacie ci patol. zmeny. mas problemy s prehltanim, boli ta krk?
vacsinou lekari cystu napichnu (punkcia) a odoberu vzorku na analyzu a podla toho sa riesi dalsia liecba. v drvivej vacsine pripadov sa cysta bud vyreze. len obcas sa to zvrtne do zhubneho nadoru, ale s tym sa teraz netrap, pockaj si na vysledok vysetrenia.

Ellaa

no mne aj zistili že mam cistu na štitnej žlaze, ale na vyšetrenia som objednana až na marec.... žeby to bolo od štitnej? v podstate ani neviem čo je ta cysta.... praveže ja som teraz začala fest všeto jesť, normalne mam z toho až nervy.... niekedy som prestala piť mileko, jesť jogurty a čokoladu..ale radšej som ich zase začala jesť.... no na krvi som bola pred mesiacom, na onkologii, tam mi robili asi rozsiahle testy, al,e bolo to všetko v poriadku...

Ellaa

no mne aj zistili že mam cistu na štitnej žlaze, ale na vyšetrenia som objednana až na marec.... žeby to bolo od štitnej? v podstate ani neviem čo je ta cysta.... praveže ja som teraz začala fest všeto jesť, normalne mam z toho až nervy.... niekedy som prestala piť mileko, jesť jogurty a čokoladu..ale radšej som ich zase začala jesť.... no na krvi som bola pred mesiacom, na onkologii, tam mi robili asi rozsiahle testy, al,e bolo to všetko v poriadku...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stále som veľmi slaba - Fórum - ZDRAVIE.sk