Kde robim chybu? Nefungujuca dieta

Príspevok v téme: Kde robim chybu? Nefungujuca dieta
Dennniska

Moje stravovanie je nasledovne:

ranajky - graham.rozok, light maslo Flora a tenucka vrstva domaceho dzemu (nic ine totiz rano nezjem)

desiata - light jogurt

obed - klasicky normalna, nie prehnana, porcia pozostavajuca iba z hlavneho jedla bez polievky

olovrant - ovocie, alebo iba kava

vecera - Tu mam viacero alternativ. Bud cottage biely syr so zeleninou alebo tuniak so zeleninou bez chleba ci peciva. Alebo zeleninovy salat, dusena zeleninka, brokolica a pod. Takze nic tazke.

Stravujem sa takto 4 tyzdne a bez efektu! Nechapem preco sa to na mne neodzrkadluje, ani jedine kilo som nedala dolu. Kde robim chybu? Viete poradit? Dakujem

majkaaaa

Máš úplne ideálnu hmotnosť. Už asi nemáš z čoho chudnúť a telo sa bráni. Keby si mala nadváhu tak takéto stravovanie na chudnutie je celkom v pohode.

baterka

Ahojky! Mala by som pre Teba riešenie. Robím zdravú výživu, ktorú používa plno ľudí ktorým pomohla schudnúť. Sú v nej všetky vitamíny a pre telo potrebné látky. Ak by si mala záujem môžeš ma kontaktovať na e-mail(tereziakopalova@azet.sk)

Dennniska

Necvicim aktivne, v tomto obdobi kvoli casovym dovodom skoro vobec - inak sa venujem tancovaniu, len teraz nie. Ja nevravim ze obcas si sladke nedam, ale nie je to pravidlom a akosi mi to ani nechyba. Toto si uvedomujem, ze kava ako olovrant je malo, tu sa snazim spravit zmenu. Na polievky cez tyzden zial nemam cas - jem ich iba cez vikend. Moj vek 24 rokov, vyska 172 cm a vaha 64 kg.

xy:)

floru nahradit normalnym maslom, light jogurt ak je ochuteny, tak je pravdepodobne presladeny. polievky v podstate su prospesne pre chudnutie za predpokladu, ak clovek vie, co do nej dali. olovrant iba kava je malo.

grotesqa

sice pekny sposob stravovania ale dobre nechutny:) ja som schudla aj s jedenim buchiet. to len taka vsuvka.
cvicis?