Vypočítanie pravdpeodobnosti

doubledog

to pocitas zbytocne, kedze kurz nevyjadruje pravdepodobnost vyhry v matematickom zmysle.

na vyhodnotenie a pripravu nejakeho modelu by si potreboval dost rozsiahle statistiky, ktore len tak neziskas.
a to by si stale nemal tolko udajov, kolko potrebujes aspon na priblizny matematicky model pravdepodobnosti.

bingham

Ovecka....ano je to tak...ale napr..vacsiu sancu vyhrat mas pri sportovych zapasoch...ako pri rulete...(nemyslim tym sposobom co spominal bananovy joe)

0vecka

a este to ze v pripade sportu sa to urcit neda elbo nepoznas presne pravdepodobnosti... v rulete je to jasne 18/37 je ze vyhras ak stavis na farbu...

0vecka

otocena loteria v tom ze pri loterii pride milion ludi o malo penazi a jeden vyhra vela .... v tomto pripade ziska vela ludi malo penazi a jeden pride o vela...

0vecka

toto je podobne system ako pri rulete stavits 2 EURa na cervenu prehras stavis 4 potom 8 atd ... problem tohto systemu je ze je to otocena loteria... teda tri krat to mozno takto oseries ale 4 krat sa ti to nepodari a ty prides o viac penazi ako si ziskal... teda sa to neoplati robit...

bananovyjoe

S tým limitom máš veľkú pravdu. Človeka to pri prehre láka staviť viac, aby získal späť to čo bolo pred chvíľou vlastne jeho :D
Treba sa na to pozerať triezvo :)

bananovyjoe

No tak vďaka za rady. Na nečisto to už nejaký čas skúšam, ale zdá sa mi to veľmi na hrane aj bez výpočtov :D
10 krát vyhrám, 2x prehrám.. teda tá šanca že prehrám 5 krát za sebou sa mi vidí dosť reálna.. s real money by som si to nedovolil skúšať :D predsa len.. po 10 prehrách by som musel predať všetko čo mám :D

lost

A takuto brutalnu metodu, to by si musel mat kapital takmer nekonecno :) aby si sa vyhol variaciam ..

Vzdy, naozaj VZDY musis hrat s tym, co si mozes dovolit prehrat, inac je to gembling a to je samovrazda..

Ja som raz zo srandy nahodil na vikend tak 20 zapsov, co mali kurz 1.01 :))) 3-4 prehrali :) neviem ale ako za sebou, lebo mali vela hrat v rovnakom case..

Ked uz - odporucam hrat tak, ze das 1 euro na 10 zapasov, dokopy kurz 10000 a viac - je to ako loteria, hras sice tak ze takmer nikdy nevyhras, no ani neprehras kedze stale das len 1 euro :)

Je to nemozne, byt v tomto dlhodobo vitaz - preto existuju stavkove :)

Bud sa das do mafie insiderov, co vedia aky zapas kedy odide, alebo si brutalne stastlivy stastlivec a 50 rokov budes vyhravat :) (vhladom na miliardu hracov, 1 takto dlho moze vyhravat, preco nie, to je extremna smerodajna odchylka, ale stava sa :D )

Co je najdolezitejsie - musis mat limity na financovanie tohto hobby.

Znie to divne, znie to ako keby "ved predsa viem kolko miniem, naco budem mat limit ?!"

hehe... tak to zacina, to je krok 1 ku krachu :)

lost

No to je tazko ... tazko vypocitat, osobne si netrufam a to hlavne z 1 dovodu.

AK by to bolo mozne, TAK by na to niekto uzprisiel a neexistovali by kasina/stavkove kancelarie, lebo by ich uz takto niekto vyraboval :D

Ale v praxi - ak vyhras cca 5 zapasov po sebe, stavkova ta kludne vyhodi (tie online) a nemozes pokracovat v danej vyhernej snure..

Ono to moze fungovat, napr x-rokov a potom pride vlna, ktora zmaze vsetko :)

Skus to nanecisto :) normalne si napis co by si stavil, pred zaciatkom zapasu atd.. i ked stavim sa :D ze to pojde na necisto.. ako vzdy

A prave tie kurzy nizke casto odchadzaju :) to uz radsej vzdy davat na outsidera

Technicky existuje jedna metoda ako ziskat nadhodnotene kurzy, tj. stavkova nie je BOH, neexistuje aby si ustrazila tisice kurzov a musi existovat (pokial nema vsade 1.01) zapas, kde sa prepocitala atd..

lenze.. lenze :D ak budes takto stavkovat, po 5-10 stavkach ti zavrie ucet a vyhodi ta :) lebo si nebezpecny profik (precitaj si ich podmienky, nechcu profikov :D )

mno a existuju rozne stavkove kde profikov sice beru, ale kurzy maju sakramensky blizko k realite, cize tam to ani tak nejde..

Takto to funguje na dostihoch - stavit na outsidera a cakat, ak je kurz na neho 100 no ale realne sance okolo 70, tak sa to oplati :) lenze odhadnut realny kurz je brutalne narocne.. netusim ako na to :)