Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

olii

dane, ďakujem za radu,všeobecne o vitamínoch B si dokážem nájť aj sama,ale ja potrebujem vedieť ktorý s vitamínov sa nemá užívať dlhodobo sám,lebo spôsobí nedostatok toho druhého.Tiež pomer magnézia a vápnika,či je dôležité spolu ich užívať alebo stačí aj jednotlivo,hlavne mi ide o horčík.

olii

Ethel,tá IP adresa sa mení,neviem v akých intervaloch,ale mení sa.Tiež môže mať niekto počítač aj notebook a niekedy stačí len intuícia,spôsob písania aj nadávania.

Ale chcem sa spýtať na iné.RNG niekde písal že magnézium by sa malo dopĺňať každý deň,teda pokiaľ ho človek potrebuje.Len niekde píšu že magnézium sa má užívať s Calciom v nejakom pomere.Podobne je to aj s vitamínmi B, nemá sa užívať iba jede lebo môže zase spôsobiť nedostatok druhého.Ja by som mala užívať magnézium a preto mi prosím vysvetlite či ho nôžem užívať bez obavy zo straty Calcia.
Čo sa týka ziskov tých poisťovní, tento týždeň som čítala ktorý cirkev KBS odporučila budúcej vláde a tam bo napísané - nezakazovať zdravotným poisťovniam zisk. Mňa to doslova šokovalo pretože ten zisk si poisťovne tvoria na úkor liečby pacienta, dávajú lacnejšie lieky,odkladajú operácie,používajú možno menej hodnotné materiály,náhrady pri operáciach a to včetko z našich povinných zdravotných odvodov.A pacient si musí potom za kvalitu doplatiť,lebo poisťovne by nemali zisky.To našej cirkvi nezáleží na zdraví pacienta,alebo sa treba spoľahnúť na to že Boh pomôže a nech si niekto naplnil kešene?Podnikať so zdravím ľudí,tak to je vrchol.

pravyRNG

Ako potravinovy doplnok odporucam pivo. Ma enzymi na precistenie ciev, vitaminy z chmelu a jacmena. Odporucam male pivovary kde si pivo varia sami.

ethel

watermelon
dátum a čas príspevku
Včera 12:26:
- každá operácia kolena je riziko trombózy, preto sa podívajú injekcie fraxiparin napríklad ,na riedenie krvi. Robím v nemocnici,kde je momentálne tohto lieku akútny nedostatok. A vieš komu treba položiť otázku,že prečo je to tak? Tvojej poisťovni,ktorej platíš celý život nemalé peniaze, poisťovňa síce vykazuje zisky ale neprepláca do takej miery ako by mala a teda nie je možné zakúpiť liek ktorý potrebuješ.
Vitamin K : skús nejakej dietnej sestre povedať aby navarila podľa presných dietetických inštrukcii tak aby sa v strave nenachádzal vit.K, ktorý sa nachádza napríklad aj v jablku...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto je RNG? - Fórum - ZDRAVIE.sk