Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

ethel

Taká otázočka: USA...USA....USA...toľká dokonalosť v tom štáte a obezitou tam trpí oveľa viac ludí ako na SK...a aj tam sa zomiera na rakovinu,majú civilizačných ochorení habadej.....pýtam sa- ako je to možné? Toľko múdrych liečiteľov,lekárov tam je a toľko ľudí tam zomiera aj keď sú bohatí...

RNG

Betaloc(metoprolol) ma ucinok znizovania hladiny adrenalinu, cim znizuje tlak. Problem je, ze tym sa znizuje celkove energia cloveka, teda okrem inych zlych ucinkov tejto chemikalie.
www.patienthealthinternational.com
bodyandhealth.canada.com

Osobne som skor za znizovanie tlaku uvolnovanim stien ciev(vasodilatacia, ACE), lebo tam mozes pouzit napr ovocie hlohu(Hawthorne, 2 gramy denne plus),riedenim krvi fibrinolytickymi enzymami, cistenim ciev od tukovych a tukovobielkovinnych nanosov lecitinom, odstranenim stresu, doplnkami na ukludnenie, ako L-theanine, Picamilon, St John's wort, Sam-e a tiez pripadne prirodnymi odvodnovacami/diuretikami, ako napr komonica lekarska a ine.
Viac o strese, tlaku krvi a podobne si mozete vyguglit pod mojim nickom a zdravotnym problemom uvedenym na vyhladanie.

olii

Žeby si aj ty jankaaaa bola z partie tých pravých huhuhu a tpch keď tak rýchlo reaguješ?Nepýtam sa teba,ale vadí mi keď tu niekto stále dehonestuje RNG názory a zdá sa že je to jeden človek pod viacerými nickmi.Ja si to nemusím vygoogliť,ja to viem a hlavne je škodlivý u žien.Pá

jankaaaaaaaaa

olii: to ako o co ti ide? myslis, ze tpch nema nic ine na praci len sediet za pc a nonstop sledovat toto forum aby mohla HNED odpovedat na tvoje otazky? ked ta to zaujima, tak si to vygugli

olii

Pravy huhu,alebo prava TPCH,
chcem sa ťa spýtať,prečo ja údajne najnebezpečnejší tuk na bruchu?Odpovedz hneď,nie že si to niekde "vygúgliš"

RNG

Doplnim este, ze aj mnohe tukove nanosy na cievach obsahuju v sebe zabudovane bakterie, ktorych vylucky sposobuju narusanie cievnych stien, napadaju srdce,okolo nich ako "kondenzacnych jadier" sa tvoria fibrinove zrazeniny a to vsetko samozrejme skodi cirkulaci, priestupu kyslika a pruznosti ciev.
Virusy vytvaraju zapaly ciev, lebo napadaju vystelky ciev.To vyvolava usadzovanie najma vapnika(kalcifikacia) a tym krehkost ciev a tiez podporuje dalsie usadzovanie na drsnom povrchu roznych oxidovanych a znicenych tukov a tiez tukovobielkovinnych zlucenin(cholesteroly)

pravy huhu

No v poslednej dobe sa stale viac objavuju dokazy, ze cievne choroby su sposobene viac bakteriami a virusmi, ako zlou zivotospravou. Teda zla zivotosprava sposobuje tieto choroby len nepriamo a to tak, ze oslabuje imunitu, ktora umoznuje mnozenie bakterii a virusov. Ze jednoducho existuju bakterie, na ktore ATB neposobia a su v cievach a poskodzuju ich.

olii

prava tpch odpoveď od RNG patrí zrejme mne.
Máš nejaký vnútorný problém?Potrebuješ pomôcť?
Ďakujem za odpoveď RNG,zatiaľ ten Warfarin mu nejako neubližuje,ale keby som si všimla tak zakročím.Berie pol tabletky dennea Betaloc.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto je RNG? - Fórum - ZDRAVIE.sk