Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

Chosee

RNG: MMS - Miracle Mineral Supplement = Zazracny mineralny doplnok. Tak neviem kto tu klame. Nevies uviest ani jeden dokaz, tak preco tu pises o milionoch? Zasa ohovaras medicinu aby si vyzeral ako ten dobry. MMS ma tiez skodlive "vedlajsie" ucinky. Preco sa rozculujes, nejdu ksefty

RNG

Inac MMS nie je ziadny potravinovy doplnok , ale silne oxidacna a pomerne bezpecna chemikalia,
tj NIKDY SOM JU NEPROPAGOVAL AKO DOPLNOK, to je drza loz.
Ale som napisal, ze ako oxidator je ucinna na rozne typu mikrobov,parazitov, dokonca aj rakoviny, na co su dnes miliony dokazov ludi, co to pouzili s uspechom.
A nijaka propaganda proti to uz neumlci, aj ked si vezmu na pomoc skorumpovanych politikov a rozne zdravotne organizacie organizacie, pomocou ktorych sa to budu snazit aj protizakonne/protiustavne potlacit.

Inac este raz musim uviezt z priemyselnych tabuliek skodlive davky MMS(chlornanu vapenateho) aby ste jasne videli, ze nikto nikde take davky neodporuca, ani len stotinu z toho.
Tabulky uvadzaju LD50 chlornanu vapenateho(MMS2) ako 850 mg na kg vahy
www.sciencelab.com
Porovnajme to napr z kuchynskou solou, kde uvadzju LD50 ako 3000 mg
www.sciencelab.com
a pre ujasnenie na lieky, udajne velmi bezpecne uvediem aspirin, kde LD50 je 200 mg na kg vahy, tj vyse 4 krat tak nebezpecne, ako chlornan vapenaty
www.sciencelab.com

To su fakty, nie nazory, ani sucasna propaganda medickeho priemyslu, pre ktory su oxidatory(chloritan chlornan, peroxid) trnom v oku a najradsej by ich zakazali,
len zatial sa to neda, lebo su prilis potrebne a uzitocne aj na ine pouzitia, najma dezinfekcne, a nedaju sa lahko nahradit.
Tak sa robi proti nim aspon silna a lziva propaganda, kde pouzivaju zname mena odbornikov , aby pomylili cele narody.

Ja sice ziadne chemikalie neodporucam, ja sa sustredim len na potravinove doplnky,odsuhlasene aj lekarskymi komisiami ako bezpecne, ale na poziadanie som svoj nazor a dostupne fakty o oxidantoch tu uverejnil , najma pre to, ze mnohym pomohli a zatajovanie toho je ujma pachana na celom svete, v mene ziskov organizovanej mediciny z patentovasnych liekov, ktoym su oxidatory silna konkurencia.

Lacne a ucinne a pomerne bezpecne chemikalie si medicky priemysel nijak nezela, to by si mal konecne uvedomit aj ten najdovercivejsi a najnaivnejsi clovek.
Zijeme vo svete penazi, nie krasnych myslienok a farmacia je priemysel ako kazdy iny, a ide im viacmenej len o peniaze, nic viac.
Ani doplnkovy priemysel nie je ziadna vynimka, rozdiel je len v tom, ze farmaceuticke chemikalie maju plno skodlivych ucinkov, nielen dobre, a potravinove doplnky skodlive ucinky nemaju, lebo keby ich m,ali, tak ich lekari neschvalia ako neskodne na volny trh.
Preto sa tu snazim krajanov o nich oboznamit, lebo ocakavat, ze sa o nich dozviete od bezneho lekara, co o nich nevie nic, lebo sa o tom nic neucil je marne.
Tak tu pisem rady od lekarov, co sa rozhodli nahradit rozne lieky doplnkami a to so znacnym uspechom, aj ked o tom organizovana medicina nechce ani pocut, ba prave naopak sa ich snazi nejak potrestat a zastavit.

RNG

Boze, ty si nezmar,
biely plast,
mechiko,
strosmayer ,
homo sapiens(??),
Dobsinsky ci dokonca drzo na pomylenie ludi RNG.(ta bodka mu dovoli takto vystupovat , atd.
Ake dalsie meno si vymyslis, aby sa zdalo, ze je vas mnoho a nie len jeden cvok ??

Uprimne ta lutujem, iste mas nejake dusevne problemy, ale zialbohu, neviem ti ani pomoct a aj ta lutost je len velmi plytka, lebo mi kradnes vzacny cas a snazis sa znehodnotit moje prispevky, ktorymi sa snazim pomoct ludom, najma tym, co nedostanu dostatocnu pomoc od svojich lekarov klasickej mediciny a hladaju nieco ine, tj nazory inych lekarov.

bingham

ved to je samozrejmost...ale predpokladam ze maros to myslel tak...ze niektore "doplnky" ti mozu rovnako ublizit(ako lieky)...ked ich budes brat nadmerne mnozstvo(lebo tie ti nikto nepredpisuje...a davkovanie je vacsinou na ludoch a ako vidis aj tu niektori radia davat niekolko nasobne vacsie davky ako sa odporuca)...

jankaaaaaaaaa

preto aj na liekoch je vacsinou napisane nieco v zmysle, ze "tento liek bol predpisany vam, preto ho neposkytujte inym osobam"

jankaaaaaaaaa

no ved jasne, ale nieje dovod prave to, aby to nahodou neuzivali ludia v nadmernych davkach. ale preto, ze clovek nevie sam rozhodnut kedy a ci moze prave onbrat tie konkretne lieky

bingham

no lenze sladkosti nie su liecivo...(a tie lieku su na predpis aj preto aby to do seba ludia nehadzali ako lentilky)

jankaaaaaaaaa

bingham: tak lebo maros povedal, ze lieky su na predpis preto, aby sa nemohli uzivat v nadmernych davkach. tak som napisala, ze dajme na predpis aj sladkosti, lebo tie mozu tiez uskodit pri nadmernom jedeni