Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

palacinky :)

smajliQa

fuuuuu ja si tam davam salko...
ale to len vynimocne.... predsa... uz palacinky same o sebe su brutal bomba... a ked este salko.. och.. ale najlepsie je to zkaramelizovane :D

ojka

janka, my sme ich dnes robili tiež na ovocno :D
teda ovocno-sladko-megakaloricko :D
v jednej bol domáci jahodový džem a v druhej palecinke bol zavinutý banán potretý nutelou
a ak vám je to málo sladké, tak ešte to bolo preliate trochou vanilkového pudingu so šlahačkou a kiwi :D
to čisté psycho u nás :D

jankaaaaaaaaa

ja mam rada palacinky plnene s pudingom a ovocim, napr. broskynami. velmi fajne to je
a cesto robim z takej muky aku mame doma :D ale z hrubej nie

M_

Pozerala som na ten recept dole.Zb.veľa vajec.Vedˇ to musi chutitˇ už pomaly ako OMELETA.Stači jedno vajičko.Tiež robievam palacinky z hladkej muky/ale robila som aj z polohrubej a obcas nasypem do cesta struhany kokos a tiež davam vanilku/

smajliQa

jojo kolienka, cestoviny,,,,
vies co?, keby bolo na vyber tak aj ja by som si radsej nejaku inu dobrotu dala,, ale no nezozer to ked mas abstak a zrovna to tam tak lezalo v kuchyni nachystane :D

ojka

smajli, akože kolienka - cestoviny? nooo, cestoviny na sladko nemám rada, s tým by u mňa asi veľa ľudí nesupelo (:

smajliQa

palacinky? :D
ja som mala na ranajky kolienka kakaove :D
teraz robi svokra dukatove buchticky,., ble :D akoze mnam, ale furt sladke,, ocH!!

??!!??

bez cukru robí aby sa dali jesť aj na sladko aj na slano a do nej robievam pomletu kuraiu pečienku na cibulke podusenú a kyslú kapustu k tomu ...mňam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

palacinky :) - Fórum - ZDRAVIE.sk