Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj vám sa zastavilo chudnutie??

Príspevok v téme: Aj vám sa zastavilo chudnutie??
šidlo12

Dobrý deň , :)
pred mesiacom som začala chudnúť. Nedržím žiadne diéty, iba som začala jesť 5krát denne v malých dávkach(nejem sladké ani biele pečivo)+ pijem denne 2l vody/ nesladeného čaju + cvičím 5krát do týždňa(zumba/stepper).Schudla som 4 kg no od minulého týždňa som nezhodila ani gram naopak pribrala som pol kila. Nemám žiadne prehrešky ani nič podobné tak nechápem prečo mi váha stagnuje.Prosím poraďte mi. :)

ververka

mata.zilina
cvicenie menim, behanie tiez zvysujem rychlost a intenzitu.
Robim to nieco vyse mesiaca, takze si nemyslim ze je to o tom zvyku.

ververka

Ma niekto podobny problem? U mna to iste a stale som uz 3. tyzden an rovnakom kile hore-dole 0,5kg ale prehupnut sa cez to kilo ani za nic.
A to mam stale nadvahu, nie ze by nebolo z coho davat dole.

A to behavam kazdy druhy den a ked nebeham tak cvicim Jill Michaels 30 day shred.

dana660xz

sidlo12 uz sa ti to nastartovalo? ja som tak isto dala dole 4 kg a odvtedy (mesiac) ani ťuk. alebo niekomu komu sa to zastavilo nastartovalo sa to same? alebo bolo nutne nieco urobit?

lukinoooo

Presne toto sa deje aj u mna,schudol som taktiez 4kg stravou za mesiac a aj ked sa stravujem stale rovnako teda cca 8000kj denne vaha sa zastavila a dolu nejde ani deko,ale myslim ze to z nas zisla len voda tuky sa drzia tie pojdu uz len tazsie tak ja sa nevdzdavam a dufam ze asom sa nastartuju aj tuky a pojdu prec.

FrostBurn

to ze cvicis 5x je dobre, ak vladzes tak neviem preco by si mala zvolnit, je mozne ze tam svaly pridali na vahe, ale to je len dobre
skus to este takto drzat nejaky cas, ak sa stale nikam nepohnes tak skus jeden den zvysit mnozstvo jedla ktore zjes, to ti zrychly metabolizmus

dana660xz

áno desiata má pravdu, skús sa merať. možno si schudla na centimetroch. a centimetre sú dôležitejšie ako váha!

desiata

Menej sa vaz a viac sa meraj.a necvic 5krat do tyzdna aj zumbu aj steper.skus zvolnit v tom cviceni.mozu ti rast svaly a tie su tazsie ako tuk.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj vám sa zastavilo chudnutie?? - Fórum - ZDRAVIE.sk