Ako sa mam stravovat zdravo a chudnut ked nato nemam peniaze??

Príspevok v téme: Ako sa mam stravovat zdravo a chudnut ked nato nemam peniaze??
123RT

Ako?Ako mam jest 5krat denne aby som chudla ked musim brat ohlad pri nakupovani na rodinu a hlavne peniaze.Nemozem si kupit ovocie za 1eur.ale radsej kupim chlieb ale ani ten nemoze byt celozrny lebo tie su male takze kupim obycajny.Nemozem kupit si kupit musli za 2-3e ktore by som jedla len ja radsej kupim za tu cenu maso pre vsetkych.Tak mi poradte ako mam zit zdravo a zaroven chudnut ked nato nemam peniaze????

tpch

Podla by si financne zvladla kilo jablk za 44 centov, alebo mandarinky po 75 centov. Ale ked si chces vypestovat civilizacne choroby, len do toho, ale potom sa neopovaz s tym chodit za lekarom a ziadat liecbu.

tpch

to nie je cudne, to je chore, ze nejes ovocie. Ak si este neochorela, ochories coskoro a tvoje mile deticky dostanu relativne zdravu stravu v decaku.

123RT

Ked ste si poniektory nevsimli tak som pisala ze detom sa snazim kupovat jogurty a to co potrebuju.Je to az take cudne ze nejem ovocie kazdy den len raz za cas?Tak pardon ked radsej kupim nieco na jedenie ako ovocie s ktoreho sa ani deti ani mi nenajeme.Tak nech ma tu nikto neobvinuje z tyrania deti.Im by som dala aj posledne!!

sewie

soffa, ty si teda trubka...jasne , mas pravdu ak chce byt clovek chudy a nie zdravy!ludia si casto myslia ze kto je stihly je aj zdravy-co na tom ze hnije zvnutra a pocas kazdej zimy prekona niekolko chripok kvoli nedostatku vitaminov! hlavne nech sa mestime do rifli!!!waw!!!!
mimochodom, ani vlastnym deckam nedat jogurty, zeleninu a ovocie? no parada! nechcem odsudzovat-neviem aku mas situaciu, ale znie to hrozostrasne!

soffa

netreba si kupovat zdrave jedlo(zelen.a ovocie)ale jest s mierou a hlavne cvicit!o tom to je!!o nicom inom.zaklad ranajky,obed a mierna vecera,ked prepadne hlad treba si nastruhat obycajnu mrkvu,ta vela nestoji a zazenie hlad;-)to teraz myslim bez srandy.a cvicenie doma tiez pomaha,staci brusaky,natahovanie svalov,cvicenie v sede a to je zadarmo.nepotrebujes ziadnu posilovnu a peniaze na nu!

sloniatenko

l123RT ahoj ano je to drahe ale co uz.ked chces teda chces i pre svoje deti abu ste jedli zdravsie tak skus namiesto toho detskeho jogurtu im kupit radsrj biely a osladit napr medom abo par piskotiek biele su fakt lacne len daj pozor co obsahuju.chlebik v pekarni nevide vela ja pecem muky mam z rakuska neni to vela korun teda eur.ale je super taky vobchode nekupim.inak napr v kauflande vecer tak o 20-21h je vzdy vypredaj peciva niekedy az 50-90% kazdy den.su cerstve len uz idu zatvarat tak zlacnrju.ovocie sa da ies kupit napr jablka a mandarinky nejsu az take drahe .treba kukat akcie.doba je taka.

dana660xz

xxxxxxxx to s tou pekárničkou nie je pravda. ja ju mám doma a kilový chlieb ma na ňom vyjde 80centov a to som tam započítala aj rôzne semiačka a energiu. ešte lacnejšie vyjde, keď si človek nekúpi hotovú zmes, ale klasika múka+ vajce + kvasnice. aleto vám neviem vypočítať, lebo ja mám práškové kvasnice a neviem koľko budem mať z toho chlebov :D ale s tou delenou to nie je zlý nápad.

AdamKrt

xxxxxxxxxxxx Dnes 17:06 - no samozrejme, ze to bude drahsie, ked kupuje zakladne suroviny drahsie nez chleba.

Treba si zohnat lacne zakladne suroviny a mas chlieb podstatne lacnejsi.

Mna vychadzal, co com so pred pred cca 2-3 rokmi pocital, viaczrnny specialny 1,5kg chleba na cca 20 SKK, ked bezne v obchodoch stal 30SKK OBYCAJNY chleba 900gramovy. Asi tak.

Na internete si mozes pozriet rozne prepocty. Napr. viem, ze obycajny klasicky chleba sa dal upiect v prepocte za 9 SKK.