Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Téma život po smrti...Klinická smrť?

Príspevok v téme: Téma život po smrti...Klinická smrť?
DzanaFX

Je tu niekto taký, kto sa tým zaoberá, kto číta knihy s takou tématikou? Neviem nikoho takého nájsť, neviem si o tom s nikým pokecať a vykecať sa, čo som sa zas nové dočítala...:-) Hmm, nájde sa niekto? :-)

A chcem sa porozprávať aj s niekym, kto prežil klinickú smrť a má nejaké zážitky na prahu smrti, ak nie takto verejne, kľudne aj na maily, janajassova@gmail.com.... :-)

anjelik

A v čo konkrétne veríš?? Vieš, ak je bytosť takou, ktorú by si nazval božská, je logické u nej predpokladať božské vlastnosti. No a podľa mňa hnev, nenávisť, závisť a trest..tie sa s božskosťou vylučujú. Skôr by som očakávala ABSOLÚTNE pochopenie pre všetko a aj pre slabosť. Tak prečo by ťa mal trestať??? V čom ty cítiš potrebu byť potrestaný? ;o)

anjelik

Sorrento, tak s tým si naozaj nemusíš robiť starosti. :o)))) Boha vidí a zosobňuje si predsa ten, kto v neho verí..ako neviem, či ako ateista si predstavuješ atóm a jeho model, ale jediný, kto sa dokáže odsúdiť a trestať si ty sám...;o))) Na to žiadneho Boha nepotrebuješ. :o)

DzanaFX

sorrento má pravdu, tá kniha mi zmenila život a je to tak :-) Odvtedy žiaden strach a pochybnosti ma neprenasledujú :-)

sorrento

Štastny to človek, ktorý very v Boha.
Neviem kedy zomriem, ale viem, kde pojdem.
Neveriaci je na širom mori na lodi,bez kormidla.
Som čítal knihu: Život po živote. Svetoznany filozof, psycholog Dr. Raymond Moody je autor knihy. Sorry ťažko sa mi píše, písem cez mobil.

DzanaFX

Je to záhada, celkom som na to zvedavá, zase som čítala nejaké zážitky a fakty :-P Bolo tam aj o reinkarnácii a dosť pekne popísané...:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Téma život po smrti...Klinická smrť? - Fórum - ZDRAVIE.sk