ako ďalej?

Príspevok v téme: ako ďalej?
nufinka

Prestáva ma baviť vzťah .. ľúbim ho, ale nie je už taký, do akého som sa zaľúbila. Je to už stereotyp, bývame spolu, snažím sa zachrániť vzťah, oživiť ho, vrátiť tú iskru, ale z jeho strany je všetko ok, keď sa ho na niečo pýtam, jeho odpovede sú, aby som s tým prestala, že všetko je v poriadku. Ale pre mňa nie! Ja potrebujem počuť od neho, že ma ľúbi, chcem aby ma objal, pobozkal aj inokedy ako iba ráno, či večer. Ako každá žena, potrebujem aj ja cítiť, že má o mňa záujem... Asi zbytočne čakám kedy mu to dôjde ....

jankaaaaaaaaa

dajte si od seba pauzu. chod na tyzden byvat k rodicom ci ku kamaratke, chodte na dovolenku ale zvlast. potom uvidis ci ti vobec chyba , ci ti je lepsie bez neho

Magy

rada od siddory je asi na urovni 13r. decka. nufinka - a povedala si mu to tak, ak osi to tu napisala???

"potrebujem počuť od Teba, že ma ľúbiš, chcem aby si ma objal, pobozkal aj inokedy ako iba ráno, či večer. Ako každá žena, potrebujem aj ja cítiť, že máš o mňa záujem..."

Pokial to pises len sem, places na nespravnom hrobe.

Siddora

Najdi si bočného kefovača-milenca.
Ten Ti zas bude hovoriť ako Ťa lubi,len aby sa Ti dostal do dierky.
Takže máš na výber,taký,čo Ti to nepovie,no je Tvoj a legitimne,alebo hrkutač za odmenu!!!