Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrle-ziadne priznaky

Príspevok v téme: Mrle-ziadne priznaky
karolina19

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či môžem mať mrle, hoci na mňa nesedia všetky príznaky. V stolici som si včera objavila tieto červíky, ale napríklad konečník ma nesvrbí(trosku štípe po veľkej potrebe) a to je asi hlavný príznak mrlí. Trpím nepravidelnými bolesťami žalúdka, ale to je už skoro rok, takže nemyslím, že je to tým a tiež mi nič nechutí už asi 2-3 mesiace, ale to je podľa mňa spôsobené stresom. Je možné, že predsa tieto parazity mám? Mávajú mrle aj dospelý? lebo ja som si myslela, že len deti. Ďakujem za reakcie

karolina19

Ďakujem pekne za rady. Určite všetko vyperiem. Neviem vôbec ako som to dostala, jedine na intráku, lebo teraz veľmi doma ani nie som. Takže musím upozorniť spolubývajúcu.
A bola som dnes v lekárni a dali mi Vermox, síce je na predpis. Tak dúfam, že mi to pomôže.

Magy

pokial si si v stolici objavila tenke biele cerviky, dlhe tak 1-2cm, nemusis mat zatial dalsie prejavy, ale mrle samozrejme mas.
spravny postup - navstivit obvodneho lekara, dostanes lieky. vsetko spodne pradlo, postelne pradlo, uteraky a ostatne veci, ktore prichadzaju do styku s intimnymi partiami tela (pri spanku, utierani sa po sprchovani atd) treba dat vyprat na co najvyssiu teplotu, najlepsie vyvarit (ak sa da). zaroven oboznamit ostatnych clenov rodiny so situaciou (paraziticka nakaza) a doporucit vysetrenie vsetkym.

to nie je hanba, a rozhodne nie tvoja, priniest do rodiny to mohol ktokolvek, kedykolvek, mrle su potvorky co mozu prezivat a sirit sa potichu bez vyraznych prejavov aj cele mesiace.
skor by mali byt radi, ze si to objavila a na tvoj podnet sa vylieci cela rodina, resp. predide rozsirovaniu nakazy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrle-ziadne priznaky - Fórum - ZDRAVIE.sk