Graviola čaj

Janka horvathova

Dobry vecer chcem sa opytat na graviolu v tabletkach otec ma rakovinu infanticke uzlin mate negdo prosim skusenosti ci to pomaha ? Vraj je to lepsi ako chemo tak neviem dakujem za kazdu odpoved

elam123

čaj je dobrý na posilnenie imunity, ja som sa dočítal v tomto článku: imunita.online aj o čaji z listov gravioly, ktorý pochádza priamo z Kamerunu a dá sa kúpiť aj u nás, my sme ho mali chvíľu doma ale potom mi ho zhabala svokra a pije ho doma namiesto normálneho čaju

melasanjaaa

U nas je poslednu dobu top čaj zeleny s graviolou..ja mam pocit, akoby bol navykovy..velmi mi chuti, krasne vonia a vzdy mam na neho chut..ta horkost mnam..
Podla mna ma super ucinky, dodava energiu a celkovo sa citim lepsie..mam pocit, ze ma dobre ucinky na akne..pijem zvycajne dve salky denne..mamka si ho tiez pochvaluje..brat nepije,lebo vraj chuti ako mydlo.. :D
O graviole sa pise len v pozitivach, aj ked je par info o tom,ze by mohla škodit,hlavne vo väčsom mnozstve..
Mate este nejake skusenosti ???

dracik

ako dlho ju treba uzivat, brala som ju 3 mesiace, teraz beriem nieco ine,ale uz tiez dlho, tak by som presla zase na graviolu, mam problem vypit rozmiesane listy, uzivala som tobolky, tabletky nemam problem prehltnut, je to taky isty ucinok, alebo musim tie mlete listy je mi z nich na vracanie, pijem cviklovu stavu a uzivam wobenzym, takisto aj lanove semienka chcem vediet nazor niekoho nestranneho, radia mi hocico, ale myslim, ze tie 2 az 3 produkty staci, ja som za 2 jednak financne je to nakladne, jednak aby to neublizilo, myslim tym zaludok, skuste mi poradit.Dakujem a pekny den

evka99

Dakujem velmi pekne. O ucinkoch gravioly sme sa uz neraz presvedcili...gravile sa venujeme uz asi 3 roky a za tu dobu pomohla vela ludom v mojom okoli. Aktualne pracujem na vyrobe toboliek extraktu z listov 10:1. Verim ze to bude bomba.

RNG

Anona muricata a tiez Anona montana, maju rozne obsahy v listoch plodoch v kore a v korenoch.Ovocie je bezne zname ako guanaba, guanabana, soursop a ma obsah liecivych latkok zanedbatelne nizky. Takze ked sa hovori o graviole ako liecive, vzdy sa tym myslia susene listy. Oficialna litweratura to samozrejme neuznava, najma onkologovia proti akymkolvek protirakovinnym otvorene bojuju, ale fakt je, ze su ucinne, o com sa presvecili uz rozni lekari a tisice ich pacientov.
healyourselfathome.com
Oficialna literatura samozrejme strasi neurotoxicitou, ale zatial nepoznam nikoho, co ju pouzival, ze by sa to nejak prejavilo. Keby to bol fakt, tak ju FDA s radostou zakaze predavat ako bezpecny potrasvinovy doplnok.
Pozri na oficialne stranky, popularne
en.wikipedia.org

evka99

Dakujem
Davam totizto dokopy sk stranku o Graviole....a potrebovala by som tam ludom vysvetlit aky je rozdiel v tom ked si kupuju juice...alebo extrakty z plodov....s extraktom z listov. Ak by ta napadli este nejake zaujimave odkazy bola by som velmi rada :)
Dakujem

RNG

evka, nemam ani ma to velmi nezaujimalo. Totiz stavu z plodov(guanaba/guanabana juice) som pil uz vyse 40 rokov v drinkoch a ziadny vyskumnik ju neuvadza ako bohaty zdroj anonacae latok. Listy su tie, co su na tieto latky bohate, nie plody. Podrobnejsie pozri napr na
www.rain-tree.com